Zamknij

Gal Gadot żeńską wersją Jamesa Bonda. Gwiazda "Wonder Woman" zagra w nowej serii filmów

04.12.2020 13:05

Gal Gadot, znana z roli Wonder Woman, zostanie żeńskim Bondem. Aktorka podpisała umowę na zagranie w serii filmów szpiegowskich. Co wiemy o produkcji "Heart of Stone"?

Gal Gadot żeńską wersją Jamesa Bonda. Gwiazda "Wonder Woman" zagra w nowej serii filmów
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/ East News

Gal Gadot zasłynęła z występów w serii "Szybcy i wściekli" oraz roli Wonder Woman w kinowym uniwersum DC. Teraz aktorka przedstawi nam żeńską wersję Jamesa Bonda. Wystąpi bowiem w serii filmów, którą zapoczątkuje produkcja zatytułowana "Heart of Stone". Szczegóły poniżej.

"Heart of Stone" - Gal Gadot żeńską wersją Jamesa Bonda

Jak donoszą zagraniczne media, Gal Gadot podpisała kontrakt z wytwórnią Skydance na występ w serii filmów szpiegowskich. Umowa opiewa na kwotę ok. 10 milionów dolarów. Aktorka ma zagrać główną rolę we franczyzie akcji, którą zapoczątkuje film "Heart of Stone".

Zobacz także

Całość ma zostać utrzymana w klimatach filmów o Bondzie i "Mission: Impossible". Scenariusz stworzą Greg Rucka i Allison Schroeder, zaś stanowisko reżysera negocjuje obecnie Tom Harper ("The Aeronauts", "Anioł śmierci"). Gal Gadot, oprócz występu w głównej roli, pełnić będzie też funkcję jednego z producentów.

Na obecna chwilę nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera filmu "Heart of Stone".

Zobacz też: "Wesele 2" - zwiastun nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Kiedy premiera? [WIDEO]