Zamknij

"Forever Rich": Zwiastun pierwszego duńskiego filmu Netflixa [WIDEO]

23.08.2021 13:37

"Forever Rich" to pierwszy oryginalny duński film Netflixa. Produkcja opowiada historię rapera, którego życie zmienia się o 180 stopni w efekcie publikacji jednego nagrania.

Forever Rich Netflix
fot. materiały prasowe Netflix

Netflix pokazał teaser filmu "Forever Rich". Ten pierwszy duński oryginalny film Netflixa opowiada o raperze i celebrycie, który pada ofiarą brutalnej kradzieży. Jeszcze bardziej brutalne od samego zajścia okazują się jednak skutki udostępnienia nagrania z napadu przez jednego z agresorów.

"Forever Rich": Zwiastun pierwszego duńskiego filmu Netflixa

Film "Forever Rich" opowiada historię Richiego, najpopularniejszego rapera w Holandii, który pewnego wieczoru pada ofiarą brutalnego ataku ze strony grupy nastolatków. Sprawcy napadu okradają go z tego, co ma najcenniejsze - i nie chodzi tylko o drogi zegarek. Kiedy nagrania z upokarzającego zajścia trafiają do sieci, ciężko wypracowana reputacja Richiego zostaje zdruzgotana, a internauci okazują się brutalni nawet bardziej niż agresorzy. Czy Ritchiemu uda się uratować swój wizerunek, czy będzie to koniec jego kariery?

loader

"Forever Rich" - Kiedy premiera na Netflix?

"Forever Rich" jest dziełem nagradzanego duńskiego duetu. Napisali go Shady El-Hamus i Jeroen Scholten van Aschat. Pierwszy z nich jest także reżyserem filmu. W obsadzie znaleźli się: Jonas Smulders (Richie), Daniel Kolf (Tony), Sinem Kavus (Anna), Hadewych Minis (Els), Yootha Wong-Loi-Sing (Jessica), Mustafa Duygulu (Abdel), Yassin Dardour (Bilal) i Sergio Krijnen (Witte Masker). Globalna premiera filmu na Netflix została zapowiedziana na 1 października 2021 roku.

RadioZET.pl/Netflix