Zamknij

Flixmojo, czyli nowa platforma streamingowa w Polsce. Co na niej znajdziemy i ile kosztuje?

04.01.2021 10:41
Flixmojo
fot. Materiały prasowe

W Polsce pojawiła się nowa platforma streamingowa. Flixmojo ma być konkurencją dla Netflixa czy Amazon Prime. Co znajdziemy na platformie i jaki będzie jej koszt? Sprawdziliśmy.

Flixmojo, czyli nowa platforma streamingowa w Polsce. Na tym rynku robi się gęsto, ale pandemia koronawirusa udowodniła nam, jak potrzebne są platformy streamingowe -  szczególnie w dobie zamkniętych kin. Jak podają twórcy Flixmojo - plafroma ma się różnić od Netflixa, HBO GO czy Amazon Prime. Co na niej znajdziemy? Poniżej podajemy wszystkie szczegóły. 

Zobacz także: Patryk Vega pokazał zwiastun do filmu "Miłość, Seks & Pandemia". Kiedy premiera? [WIDEO] 

Flixmojo: jakie filmy znajdziemy na nowej platformie?

Flixmojo to kolejna platforma streamingowa, która jest dostępna w Polsce. W bibliotece Flixmojo mają się przede wszystkim znaleźć filmy i seriale z dawnych lat, w tym największe klasyki kina. Premiery mają być uzupełniane co tydzień. Na początek warto wspomnieć o tym, że znajdziemy tam seriale polskie, amerykańskie, czeskie, ale także do rosyjskie. W bibliotece znalazło się także miejsce dla produkcji dla dzieci

Wśród tytułów można wymienić: "Siedemnaście mgnień wiosny", "Arabelę", "Sagę rodu Forsyte'ów", "Rumcajsa". Warto wspomnieć o tym, że w bibliotece znalazły się także m.in. produkcje Polańskiego, Bunuela, Kurosawy, Cravena, Pollacka czy Rosselliniego, filmy z Jane Fondą, Robertem Redfordem, Johnem Wayne’em i Michaelem Cainem.

Flixmojo: cena subskrypcji. Ile to kosztuje?

Dostęp do platformy Flixmojo jest płatny. Miesięczny koszt subskrypcji wynosi 9,99 zł. Oznacza to, że roczny koszt posiadania dostępu do platformy wynosi 119 zł. Dostęp do platformy jest możliwy poprzez przeglądarki internetowe oraz aplikacje na telewizory i telefony. Podobnie, jak w przypadku innych platform, z subskrypcji można w każdej chwili zrezygnować.

Zobacz także: "Cząstki kobiety" zadebiutują na Netflixie. Film jest inspirowany sztuką z polskiego teatru 

RadioZET.pl/Materiały prasowe