Zamknij
Nimfomanka - Charlotte Gainsbourg - kadr z filmu
  • Nimfomanka - Stacy Martin, Shia LaBeouf - kadr z filmu
  • Kaligula - kadr z filmu
  • 9 Songs - Margo Stilley, Kieran O'Brien - kadr z filmu
  • 10 Zobacz
fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Sceny seksu w filmach są niezwykle popularne. Istnieją jednak produkcje, w których aktorzy nie udawali stosunku i naprawdę doszło do zbliżenia. Oto Top 10 filmów z prawdziwymi scenami seksu.

Sceny seksu w filmach przybierają różne formy - od niezwykle nierealistycznych przedstawień rodem z polskich oper mydlanych, po naprawdę prawdziwie odegrane stosunki, czasami zakrawające na ujęcie pornograficzne. Czasem podczas seansu możemy zastanawiać, się, jak powstał fragment z uniesieniami głównych bohaterów. Okazuje się, że często odpowiedź jest prostsza, niż by się mogło wydawać.

Top 10 filmów, w których aktorzy naprawdę uprawiali seks

Chociaż branża filmowa od swoich narodzin głównie służy karmieniu widzów złudzeniami, istnieją sytuacje, w których twórcy decydują się wyjść poza schemat i niektóre momenty uczynić bardzo realnymi. Znamy wiele filmów w historii kina, w których poproszono aktorów o bardzo duże poświęcenie. Czasami chodzi o drastyczną metamorfozę do roli, zdarzały się prośby o zabicie żywego zwierzęcia. Są jednak i takie produkcje, w których odtwórcy swoich postaci musieli naprawdę uprawiać seks na planie filmowym.

Nie zawsze są to tytuły erotyczne, chociaż często mają takie zabarwienie. Rzadko też zdarza się, by o tak ogromne poświęcenie dla filmu proszono wielkie gwiazdy Hollywood. Okazuje się jednak, że kino to nie zawsze udawanie i stosowanie sprytnych trików. Czasem, żeby wykrzesać w widzu pożądane odczucia, reżyserzy uciekają się do uchwycenia na taśmie filmowej prawdziwej sytuacji.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl