Filmy na święta z rodziną: 6 filmów świątecznych, które obejrzycie z najbliższymi [LISTA]

22.12.2021 12:03

Filmy na święta z rodziną, czyli gwiazdkowe hity przeznaczone dla osób w każdym wieku. Które z nich warto obejrzeć? Przedstawiamy listę 6 najlepszych świątecznych filmów dla całej rodziny.

Filmy na święta z rodziną: 6 filmów świątecznych, które obejrzycie z najbliższymi [LISTA]
fot. Michael Gibson/ materiały prasowe Netflix

Filmy świąteczne kocha każdy. Po które z nich warto jednak sięgnąć? Które gwiazdkowe hity nadają się do obejrzenia całą rodziną? Jeśli nie wiecie, po który tytuł sięgnąć, przychodzimy z pomocą. Poniżej znajdziecie listę 6 filmów na święta z rodziną, które umilą wam zimowy wieczór w gronie najbliższych.

Filmy na święta z rodziną: 6 filmów świątecznych, które obejrzycie z najbliższymi [LISTA]

Naszej liście filmów na święta z rodziną znajdziecie zarówno klasykę, jak i nowości. Wszyscy znajdą tu coś dla siebie, a my gwarantujemy, że każdy z tych tytułów oznacza świetną zabawę dla całej rodziny.

Nasza lista 6 filmów na święta z rodziną prezentuje się następująco:

"Kevin sam w domu"

Absolutna podstawa filmów na święta z rodziną i żelazna klasyka gatunku. W końcu nie ma świąt bez Kevina. Jeśli jakimś cudem jeszcze nie widzieliście filmu Chrisa Columbusa, streszczamy: gdy rodzina ośmioletniego Kevina wyjeżdża na okres świąteczny do Francji, chłopiec przypadkiem zostaje sam w domu. Wkrótce musi stawić czoła dwóm włamywaczom.

Zobacz także

"Kronika świąteczna"

Świąteczny film Netflixa, a zarazem pełna ciepła i gwiazdkowej magii produkcja z gwiazdorską obsadą. "Kronika świąteczna" opowiada historię rodzeństwa, które przypadkowo rozbija sanie Świętego Mikołaja. Potem wyruszają wraz z nim w magiczną podróż, by ocalić Boże Narodzenie.

Zobacz także

"Jack Frost"

Poruszająca opowieść o chłopcu, którego ojciec zginął w wypadku samochodowym. Rok później powraca jednak, by spędzić święta z synem. Tak się jednak składa, że przybiera postać... bałwana. 

"Ekspres polarny"

Pięknie zrealizowana świąteczna animacja opowiadająca historię ośmiolatka, który przestał wierzyć w magię świąt i Mikołaja. Pewnej nocy budzi go odgłos nadjeżdżającego pociągu. Nie jest to jednak byle jaki pociąg, a Ekspres Polarny, który zabiera chłopca w podróż na Biegun Północny.

Zobacz także

"Renifer Niko ratuje święta"

Głównym bohaterem jest tutaj renifer Niko, wychowywany przez samotną matkę. Nigdy nie poznał on swojego ojca, który pracuje dla elitarnej Powietrz­nej Eskadry Świętego Mikołaja. Gdy stado wilków zagraża jego najbliższym, Niko wyrusza w podróż, która ma ocalić Boże Narodzenie.

"Grinch. Świąt nie będzie"

Grincha zna każdy. Zielony stwór, który nienawidzi świąt to istna ikona popkultury. Śledzenie losów antybohatera i jego usilnych starań, by zniszczyć Gwiazdkę, to niezawodny sposób na spędzenie rodzinnego wieczoru przed telewizorem.

loader

Zobacz także