Zamknij

Filmy i seriale na Netflixie. Tymi tytułami ekscytują się obecnie Polacy [TOP 10]

02.08.2021 13:18

Netflix podaje listę produkcji, które cieszą się na platformie zainteresowaniem użytkowników. Obecnie największą popularność można przypisać filmowi "Nie uciekniesz od miłości", którego producentką jest Alicia Keys. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco?

Nie uciekniesz od miłości
fot. David Bloomer/Netflix

Co warto obejrzeć na Netflixie? Pomocny w wyborze jest ranking prowadzony przez platformę, składający się z najchętniej oglądanych produkcji. Polscy widzowie oglądają przede wszystkim film, który wyprodukowała Alicia Keys, czyli komedię romantyczną o tytule "Nie uciekniesz od miłości". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz także: "Nie uciekniesz od miłości": Zwiastun wakacyjnej komedii romantycznej Netflixa [WIDEO]

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10]

Netflix regularnie aktualizuje ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie, by pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez sugerowanie, co jest obecnie najczęściej wybierane przez innych użytkowników.

Największą popularnością cieszy się film "Nie uciekniesz od miłości". Jest to amerykańska komedia romantyczna. Film opowiada o losach piosenkarki, w której życiu nie układa się najlepiej. Dziewczyna przeszła ogromny zawód uczuciowy, a do tego nie układa się jej w pracy. Kobieta decyduje się przyjąć zlecenie na występ w prestiżowym kurorcie. Niedługo potem okazuje się, że jej były narzeczony bierze tam ślub. W głównych rolach występują: Christina Milian, Jay Pharoah i Sinqua Walls.

Na drugim miejscu znalazł się serial "The Good Doctor", czyli medyczna produkcja. Wcześniej podobnym zainteresowaniem cieszył się serial "Szpital New Amsterdam". Tym razem śledzimy losy chirurga, który walczy o akceptację znajomych z pracy i pacjentów.

Podium zamyka serial "Outer Banks" jest to serial przygodowy, kierowany do nastolatków. Na Netflixie pojawił się drugi sezon serialu, w którym pojawia się jeszcze więcej tajemnic, ryzykownych przygód i wrogów.

W zestawieniu znajdziemy kilka nowości - między innymi film "Bartkowiak" czy "Ostatni najemnik". Na popularności nie traci natomiast "Czarnobyl 1986", "Ostatni list od kochanka" czy "Rojst '97".

loader

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Nie uciekniesz od miłości"
  2. "The Good Doctor"
  3. "Outer Banks"
  4. "Bartkowiak"
  5. "Ostatni najemnik"
  6. "Czarnobyl 1986"
  7. "Krwawe niebo"
  8. "Rojst '97"
  9. "Ostatni list od kochanka"
  10. "Psi patrol"

Zobacz także: "Rojst", sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon?

RadioZET.pl

loader