Zamknij

Filmy i seriale na Netflixie. Te tytuły robią obecnie furorę w Polsce [TOP 10]

09.08.2021 13:31

Netflix podaje listę produkcji, które cieszą się na platformie zainteresowaniem użytkowników. Obecnie największą popularność można przypisać serialowi "The Good Doctor", opowiadającym o losach młodego doktora. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco?

Hit & Run
fot. Corinna Kern/Netflix

Co warto obejrzeć na Netflixie? Pomocny w wyborze jest ranking prowadzony przez platformę. Polscy widzowie oglądają przede wszystkim kolejny medyczny serial. Jest to "The Good Doctor", czyli opowieść o losach młodego, autystycznego lekarza. Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz także: "Outer Banks", sezon 3: czy będzie trzeci sezon serialu na Netflixie?

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10]

Netflix regularnie aktualizuje ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie, by pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez sugerowanie, co jest obecnie najczęściej wybierane przez innych użytkowników.

Największą popularnością cieszy się serial medyczny o tytule "The Good Doctor". Jest to opowieść o losach młodego chirurga z autyzmem i zespołem sawanta. Mężczyzna trafia do pracy w prestiżowym szpitalem, gdzie codziennie musi sobie radzić z niechęcią ze strony kolegów z pracy i pacjentów. Obecnie na platformie Netflix można znaleźć trzy sezony serialu.

Zobacz także: "Nie uciekniesz od miłości" - o czym jest film, który nie ma sobie równych na Netflixie?

Na drugim miejscu uplasował się serial "Hit & Run". Jest to izralesko-amerykańska produkcja. Serial opowiada o losach mężczyzny, którego życie zmienia się, gdy jego ukochana żona ginie w wypadku. Sprawca całego zdarzenia ucieka z miejsca wypadku.

Podium zamyka film "Dom z koszmarów". To przerażający horror, opowiadający o losach młodego małżeństwa. Para nie dogaduje się najlepiej, wszystko ma się zmienić, gdy wprowadzą się do nowego, wymarzonego domu. Niestety, okazuje się, że to miejsce jest przeklęte.

W zestawieniu znajdziemy kilka nowości - między innymi "Vivo" czy "Chmarę" Na popularności nie tracą natomiast "Psi patrol", "Outer Banks" czy "Nie uciekniesz od miłości".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "The Good Doctor"
  2. "Hit & Run"
  3. "Dom z koszmarów"
  4. "Vivo"
  5. "Nie uciekniesz od miłości"
  6. "Outer Banks"
  7. "Chmara"
  8. "Ostatni najemnik"
  9. "UFO: Odtajnione projekty"
  10. "Psi patrol"
loader

Zobacz także: "Stranger Things": 4. sezon serialu jednak nie pojawi się w tym roku. Podano orientacyjną datę

RadioZET.pl

loader
Jak dobrze znasz popularne seriale Netflixa?
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz popularne seriale Netflixa? [QUIZ]

Jak dobrze znasz popularne seriale Netflixa?

W którym roku rozgrywa się akcja 1. sezonu "Stranger Things"?