Zamknij

Filmy akcji: 6 najlepszych produkcji, które musicie obejrzeć

13.11.2020 17:23

Filmy akcji to niezwykle popularne produkcje, które od lat cieszą się dużą oglądalnością. Które z nich są szczególnie warte uwagi? Przedstawiamy listę 6 najlepszych filmów akcji, które znajdziecie w ofercie CANAL+ telewizja przez internet.

Filmy akcji: 6 najlepszych produkcji, które musicie obejrzeć
fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Kino akcji nieodzownie kojarzy się z dużą dawką adrenaliny i napięcia towarzyszącego przez cały seans. Na przestrzeni lat powstało wielu reprezentantów tego gatunku, jednak do grona najlepszych zaliczyć możemy tylko wybrane tytuły. Które filmy akcji powinniście obejrzeć?

Filmy akcji - 6 najlepszych produkcji

Od absolutnych klasyków po nowości z ostatnich lat - w ofercie CANAL+ telewizja przez internet znajdziecie cały wachlarz możliwości, jeśli chodzi o kino akcji. My wybraliśmy 6 produkcji, na które w szczególności powinniście zwrócić uwagę.

"John Wick 3"

Trzecia odsłona popularnej serii z Keanu Reevesem w roli głównej. "John Wick 3" to kontynuacja historii niedoścignionego zabójcy (a przy okazji miłośnika psów), który wpada w poważne tarapaty. Pozbawiwszy życia członka wszechpotężnej Gildii Zabójców, John Wick staje się celem dla najbardziej śmiercionośnych ludzi w branży.

Adrenalina i pierwszorzędna rozrywka gwarantowane.

"Instynkt pierwotny"

Trzymający w napięciu film z Nicolasem Cage'em w roli głównej. "Instynkt pierwotny" przedstawia historię zawodowego łowcy zwierząt, który transportuje swoje zdobycze z niedostępnych rejonów Amazonii. Szczęście po schwytaniu niewykle rzadkiego białego jaguara szybko go jednak opuszcza. Okazuje się, że wynajętym przez niego frachtowcem transportowany jest ktoś jeszcze -zawodowy zabójca potajemnie ekstradowany do USA. Gdy w trakcie rejsu udaje mu się uwolnić zarówno siebie, jak i dzikie zwierzęta, statek zmienia się w śmiertelnie niebezpieczną dżunglę.

"21 mostów"

Chadwick Boseman jako bezwzględny detektyw Andrew Davis, który ściga sprawców włamania do nowojorskiej restauracji, w wyniku którego zginęło ośmiu policjantów. Decyzją władz Manhattan zostaje odcięty od stałego lądu, a wszystkie mosty i tunele zostają zamknięte. Szybko się jednak okazuje, że w mieście są wpływowi ludzie, którym bardzo zależy na niepowodzeniu organów ścigania.

Zobacz także

"Mission: Impossible"

Pierwsza odsłona kultowej serii akcji z Tomem Cruise'em w roli głównej. W trakcie seansu śledzimy losy agenta IMF, którego niesłusznie oskarżono o zdradę. By dowieść swej niewinności, musi odnaleźć i zdemaskować prawdziwego szpiega. To jednak wcale nie będzie proste.

"Polowanie na prezydenta"

Samuel L. Jackson jako prezydent William Alan Moore, którego samolot zostaje zestrzelony przez terrorystów i spada do lasu. Jeśli chce przeżyć, musi powierzyć swoje życie trzynastoletniemu chłopcu.

"Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw"

Spin-off popularnej serii "Szybcy i wściekli". Luke Hobbs i Deckard Shaw, ku swojemu niezadowoleniu, zmuszeni są współpracować razem. Tylko w ten sposób zdołają powstrzymać cybernetycznie zmodyfikowanego przestępcę, który zagraża całej ludzkości.

Wszystkie powyższe tytuły obejrzycie w CANAL+ telewizja przez internet.

Artykuł powstał we współpracy z CANAL+ telewizja przez internet.

Zobacz także