Zamknij

Filmy Marvela: Ryan Gosling dołączył do MCU? Kogo zagra aktor? [WIDEO]

13.07.2022 13:52

Czy Ryan Gosling będzie kolejnym gwiazdorem filmów Marvela? Aktor odniósł się do plotek dotyczących jego rzekomej roli w produkcji o Novie.

Ryan Gosling
fot. CP/Associated Press/East News

Według plotek Ryan Gosling ma dołączyć do filmowego uniwersum Marvela jako Nova. Gwiazdor odniósł się do pogłosek i wyjaśnił tę kwestię.

Ryan Gosling jako Nova w filmach Marvela?

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy MCU znacznie się rozrosło i poszło w wielu kierunkach jednocześnie, zrywając z poprzednią formułą, według której wszystkie filmy zmierzały do jasnego celu wyznaczonego przez twórców uniwersum. Zadebiutowało wiele mniej znanych postaci, w które wcieliły się gwiazdy wielkiego formatu, między innymi Oscar Isaac czy Charlize Theron.

Na przełomie czerwca i lipca 2022 roku w sieci krążyła plotka, jakoby Ryan Gosling podpisał z Marvel Studios kontrakt na wcielenie się w Novę - kosmicznego herosa znanego z komiksów Marvela. Josh Horowitz z MTV News zamieścił na Twitterze wpis, w którym skrócił swoją rozmowę z Goslingiem, dotyczącą rzekomej współpracy z Marvelem. Chociaż aktor zaprzeczył, że wcieli się w Novę, zdradził, że marzy, by zagrać zupełnie inną postać Domu Pomysłów.

W przyszłym tygodniu zobaczycie pełną wersję mojej pogawędki z Ryanem Goslingiem dla MTV News
A na razie prawdziwy EXCLUSIVE.
Ryan i ja rozmawialiśmy wczoraj o plotkach dotyczących Novy, które, jak powiedział, nie są prawdziwe. ALE dziś rano Ryan skontaktował się ze mną, aby powiedzieć, że jest jeden superbohater, którego chce zagrać… GHOST RIDER!

Jak można się było spodziewać news dotyczący Goslinga w roli Novy okazał się fałszywy. Filmowe uniwersum Marvela jest obecnie na tyle popularnym zjawiskiem popkulturowym, że wielkie gwiazdy same chcą do niego dołączać. Jeśli spojrzymy w przeszłość, zobaczymy, że początkowo Marvel był zmuszony zatrudniać mniej znane twarze i samodzielnie zrobić z nich gwiazdy. Obecnie, dzięki ogromnemu sukcesowi MCU i zakorzenienia się superbohaterów w świadomości widzów, sytuacja się diametralnie zmieniła.

"Ghost Rider": kiedy premiera filmu Marvela?

Gosling nie jest pierwszym aktorem, który publicznie mówi, że chciałby zagrać Ghost Ridera. Podobne pragnienia wyrażali między innymi Norman Reedus z "The Walking Dead" oraz gwiazdor "Matrixa" - Keanu Reeves. Obecnie Marvel Studios oficjalnie nie potwierdziło, że w planach są jakiekolwiek próby ponownego przeniesienia komiksowego Demona Zemsty na duży bądź mały ekran. Do tej pory w Gohst Ridera wcielali się Nicolas Cage - w serii filmów z początku lat 00. oraz Gabriel Luna w serialu "Agents of S.H.I.E.L.D.". W przypadku produkcji telewizyjnej nie był to jednak Johnny Blaze, a najnowszy nosiciel demona Zarathosa - Robbie Reyes. Na razie plany dotyczące postaci w MCU nie są znane. Być może więcej dowiemy się na tegorocznym San Diego Comic Con.

loader

RadioZET.pl/Twitter