Zamknij

"Harry Potter": Daniel Radcliffe jako nowy Wolverine? Aktor skomentował plotki [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
14.03.2022 13:42

Czy gwiazdor "Harry'ego Pottera" wystąpi w jednym z filmów Marvela? Daniel Radcliffe odniósł się do plotek sugerujących, że zastąpi Hugh Jackmana w roli nowego Wolverine'a.

Daniel Radcliffe
fot. Invision/Invision/East News

Daniel Radcliffe skomentował pogłoski na temat swojej rzekomej roli w jednym z nadchodzących filmów Marvela. Czy rzeczywiście wcieli się w nową wersję Wolverine'a?

Daniel Radcliffe jako nowy Wolverine?

O tym, że Marvel Studios powoła niebawem do życia nowe wcielenie X-Men, wiadomo od czasu, kiedy korporacja Disneya kupiła studio 20th Century Fox, które do roku 2019 posiadało prawa do filmowych adaptacji przygód mutantów z komiksów Marvela.

Od tego czasu fani zastanawiają się, w jaki sposób homo superior zostaną wprowadzeni do filmowego uniwersum oraz jak będzie wyglądał kształt drużyny. Zdaniem wielu miłośników X-Men, grupa nie może obyć się bez jednego z najpopularniejszych mutantów - Wolverine'a, w którego przez prawie 20 lat wcielał się Hugh Jackman.

Według najnowszych plotek Logana miałby w przyszłości zagrać inny gwiazdor - Daniel Radcliffe, znany najbardziej z serii "Harry Potter". Aktor został zapytany o tę kwestię przez dziennikarza portalu ComicBook.com. Co odpowiedział Radcliffe?

Chodzi o Wolverine'a, tak? Kolego... To jest sposób do rozczarowania ludzi. Bardzo często ludzie podchodzą do mnie i mówią: "Hej, człowieku, słyszałem o Wolverinie. To super wiadomość". Ja im mówię: "Kolego, nie jest. Kompletnie nic o tym nie wiem". Doceniam, że ktoś rzeczywiście zauważył, że Wolverine w komiksach jest niski, więc tę rolę powinien zagrać jakiś niski koleś. Ale nie wydaje mi się... Nie widzę tego, że zastępuję Hugh Jackmana. Ale kto wie? Marvel, dowiedz, że się mylę.

Radcliffe z jednej strony zaprzeczył, że jakiekolwiek rozmowy z nim na temat roli Wolverine'a miały miejsce, z drugiej w odpowiedzi można wyczytać chęć wystąpienia w nowej odsłonie "X-Men". Oczywiście aktor może jedynie żartować i w rzeczywistości wcale nie jest zainteresowany kolejną hollywoodzką serią. O tym jak jest naprawdę, pokaże czas.

Filmy Marvela: kiedy zobaczymy nowego Wolverine'a?

Po przejęciu 20th Century Fox przez Disneya, produkcje na podstawie komiksów o X-Men zostały wygaszone. W planach na pewno jest "Deadpool 3" z Ryanem Reynoldsem w roli głównej. Do tej pory seria była traktowana jako spin-off historii o mutantach. Od jakiegoś czasu plotkuje się, że nowy Wolverine, albo jakaś jego alternatywna wersja pojawi się w nadchodzącym filmie "Doctor Strange in the Multiverse of Madness", który trafi do kin 26 maja 2022 roku. W obsadzie najwyraźniej jest Patrick Stewart, który prawdopodobnie powróci do roli lidera X-Men, profesora Charlesa Xaviera.

loader

Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się za jakiś czas.

RadioZET.pl/ComicBook.com
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET