Zamknij

Filmy "Eternals" i "Free Guy" tylko w kinach bez premiery na Disney+

05.08.2021 15:28

Wytwórnia Disney nie ma ostatnio łatwego czasu. Firma została pozwana przez Scarlett Johansson za złamanie umowy. Hollywoodzka gwiazda zwróciła uwagę na to, że film "Czarna Wdowa", w którym zagrała, trafił nie tylko do kina, ale też na platformę Disney +, co pozbawiło ją dużego przychodu. Los innych filmów z wytwórni będzie zupełnie inny.

Disney
fot. Shutterstock

Filmy "Eternals" i "Free Guy" tylko w kinach bez premiery na Disney+. Czyżby wytwórnia ugięła się w kontekście dystrybucji swoich filmów i poniekąd boi się kolejnych pozwów? Wiele na to wskazuje. Walt Disney Studios zmienia sporo w kontekście premiery dwóch superprodukcji.

Zobacz także: Scarlett Johansson zdziwiona odpowiedzią Disneya na jej pozew. Inne gwiazdy chcą iść jej śladami

Filmy "Eternals" i "Free Guy" tylko w kinach bez premiery na Disney+

Walt Disney Studios zmienia dystrybucję dwóch premier - filmów "Eternals" oraz "Free Guy". To dwie wyczekiwane produkcje. Jeszcze kilka tygodni temu można było przeczytać, że nowy film Marvela o tytule "Eternals" trafi do kin i platformę streamingową, ale najwyraźniej Disney zrezygnował z tej drugiej opcji. Amerykańskie media uważają, że Disney mógł się zrazić głośną sprawą ze Scarlett Johansson. Aktorka pozwała wytwórnię za to, że nie wywiązała się z zawartej z nią umowy.

Jak podaje portal fbd.pl - informacja o tym, że filmy nie trafią na platformę Disney + pojawiła się podczas przerwy reklamowej podczas transmisji Igrzysk Olimpijskich w Tokio. 

"Eternals" i "Free Guy": kiedy premiera filmów?

Film "Eternals" ma mieć premierę 28 października 2021 roku, natomiast "Free Guy" 13 sierpnia 2021 roku.

Zobacz także: "Wodny świat" doczeka się kontynuacji. Powstanie serial w reżyserii twórcy "Cloverfield Lane 10"

loader

RadioZET.plfbd.pl

loader
QUIZ: jak dobrze znasz filmy Marvela?
Rozwiąż quiz

QUIZ: jak dobrze znasz filmy Marvela?

QUIZ: jak dobrze znasz filmy Marvela?

W którym filmie po raz pierwszy pojawił się Thanos?