Zamknij

Ruszyły zdjęcia do filmu o Annie Przybylskiej? Adriana Kalska uderza podobieństwem! [FOTO]

26.04.2021 20:38
Adriana Kalska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Film o Annie Przybylskiej ma szansę wkrótce pojawić się na ekranie. Adriana Kalska opublikowała wymowny komentarz, mogący świadczyć o tym, że zdjęcia do produkcji już ruszył. Gwiazda "M jak miłość" pokazała się fanom w charakteryzacji do złudzenia przypominającej Annę Przybylską.

Film o Annie Przybylskiej miał powstać już kilka lat temu. Zadania miał się podjąć ukochany reżyser aktorki Radosław Piwowarski. Scenariusz był już gotowy, lecz ze względu na wolę rodziny gwiazdy projekt wstrzymano. Do pomysłu wróciła Telewizja Polska i zapowiedziała, że zrealizuje film biograficzny o uwielbianej gwieździe "Złotopolskich"

W rozmowie z "Faktem" prezes TVP Jacek Kurski nie ukrywa, że filmowa biografia Anny Przybylskiej może stać się hitem, tak jak miało to miejsce w przypadku Anny German czy ostatnio produkcji poświęconej Krzysztofowi Krawczykowi

Autor opowieści o Krawczyku z wielkim zapałem zabrał się do pracy nad filmem o Annie. Myślę, że ten dokument przyciągnie przed telewizory nie 4, ale nawet 5-6 milionów Polaków. I wzruszy ich - powiedział tabloidowi szef telewizji publicznej. 

Film o Annie Przybylskiej: Adriana Kalska w roli gwiazdy "Złotopolskich"?

Zdjęcia do filmu o Annie Przybylskiej mogły już ruszyć, na co może wskazywać najnowszy post Adriany Kalskiej. Gwiazda "M jak miłość" pokazała się fanom w charakteryzacji do złudzenia przypominającej Annę Przybylską z czasów Marylki ze "Złotopolskich". Fani od razu zauważyli uderzające podobieństwo. 

Jak Panią pierwszy raz zobaczyłam, pierwsze moje słowa: "Boże, jak Ania Przybylska"

Jak młoda Ania Przybylska 

Duże podobieństwo do Aneczki. 

Internauci woleli się jednak upewnić, że to, co widzą, to charakteryzacja do filmu o Annie Przybylskiej. Jeden z internautów zapytał Kalską wprost.

W końcu robicie ten film o Przybylskiej?

Heh yo - odparła dziewczyna Mikołaja Roznerskiego, co najwyraźniej oznaczało, że tak. 

Zatem nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalne potwierdzenie produkcji. Jak wam się podoba Adriana Kalska à la młoda Ania Przybylska? 

Już wiadomo, jak się skończy wątek Izy i Marcina w "M jak miłość". Czy widzowie będą zadowoleni?