Zamknij

Filip Chajzer w nowym filmie Patryka Vegi. Kogo zagra?

Redakcja
16.07.2018 11:17

Filip Chajzer to bez wątpienia osobowość telewizyjna i internetowa. Niebawem będziemy mogli obejrzeć go również na ekranach kin w nowym filmie Patryka Vegi. Kogo zagra dziennikarz, który ma już za sobą skromny debiut w aktorskiej roli?

Filip Chajzer w nowym filmie Patryka Vegi. Kogo zagra?
fot. EAST NEWS

Filip Chajzer to niezwykle lubiany dziennikarz telewizyjny i radiowy. Specyficznym luzem i uśmiechem zyskał sobie sympatię fanów. Często również angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne i medialne oraz udziela się w mediach społecznościowych. Niedawno na przykład spontanicznie udzielił ślubu na sopockiej plaży. Próbował również sił w aktorstwie, występując w filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii”. Panowie musieli się polubić, ponieważ miejsce dla Chajzera znalazło się również w najnowszej produkcji reżysera.

Filip Chajzer w wymagającej roli

W poprzedniej produkcji reżyser umieścił dziennikarza w roli prowadzącego imprezę urodzinową. Teraz Chajzer otrzymał o wiele poważniejszy angaż. W „Plagach Breslau” wcieli się bowiem w szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Informacja została opublikowana na profilu Patryka Vegi na Instagramie. Prezenter podkreśla, że rola jest wymagająca, ponieważ pierwszy raz nie zagra on samego siebie. Ze znanym mu poczuciem humory stwierdza, że „Pan Vega to jednak odważny człowiek”. Wierzymy jednak, że gwiazda TVN poradzi sobie z nowym zawodowym wyzwaniem znakomicie.

„Plagi Breslau” to mroczny kryminał, którego akcja dzieje się we Wrocławiu. W mieście dochodzi do serii brutalnych zabójstw. Okazuje się, że są one ściśle związane z historią sięgającą XVIII wieku. W roli głównej zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, która na potrzeby roli policjantki kompletnie odmieniła swój wizerunek. Poza nią w filmie wystąpią między innymi Tomasz Oświeciński oraz Daria Widawska. Premiera na platformie Showmax przewidziana jest na grudzień 2018.

RadioZET.pl/MF