Zamknij

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" wkrótce na HBO Max. Kiedy premiera?

10.05.2022 12:43
Fantastyczne zwierzęta tajemnice Dumbledore'a
fot. Materiały prasowe HBO Max

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" to trzecia część spin-offu "Harry'ego Pottera", która dopiero co zadebiutowała w kinach. Film trafi jeszcze w maju na HBO Max. Na kiedy przewidziano premierę?

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" wkrótce na HBO Max. Premiera tej platformy jest jednym z najszerzej komentowanych wydarzeń 2022 roku. Dzięki temu użytkownicy HBO Max mają szybszy dostęp do filmów spod szyldu wytwórni Warner Bros., ponieważ trafiają one do biblioteki HBO Max w niecałe dwa miesiące po premierze kinowej. Wiadomo już, że jeszcze w maju na HBO Max zostanie dodana trzecia część filmu "Fantastyczne zwierzęta".

Zobacz także: Disney+ ze specjalną ofertą na start. Za rok zapłacisz taniej

 "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" wkrótce na HBO Max

"Harry Potter" to seria siedmiu książek autorstwa J.K. Rowling, które zostały przeniesione na duży ekran. Przygody młodego czarodzieja cieszą się zainteresowaniem widzów na całym świecie. Nic dziwnego, że wytwórnia Warner Bros. zdecydowała się stworzyć spin-off osadzony w świecie Harry'ego Pottera, ale rozgrywający się na długo przez narodzeniem czarodzieja. "Fantastyczne zwierzęta", bo tak nazywa się spin-off, składają się już z trzech części. Ta najnowsza jeszcze w maju ma trafić na platformę HBO Max.

W filmie "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" akcja skupia się na tym, że Grindelwald i jego armia chcą przyjąć władzę na świecie. Newt, Dumbledore i przyjaciele zrobią wszystko, by temu zapobiec. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a".

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a": kiedy premiera na HBO Max?

Film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" pojawi się na HBO Max 30 maja 2022 roku.

Zobacz także: "Nie martw się, kochanie": mocny zwiastun filmu z Florence Pugh i Harrym Stylesem [WIDEO]

RadioZET.pl/ppe.pl