Zamknij

"Fantastyczna Czwórka": za nowy film Marvela odpowie twórca "WandaVision"?

25.08.2022 13:04

Fantastyczna Czwórka zmierza wielkimi krokami do MCU. Według plotek filmowcem, który będzie odpowiedzialny za nową serię zostanie Matt Shakman - reżyser serialu "WandaVision".

WandaVision - Elizabeth Olsen, Paul Bethany, Matt Shakman
fot. CAP/SFS/Capital Pictures/East News

Matt Shakman zostanie reżyserem nowej filmowej odsłony "Fantastycznej Czwórki"? Według nowych doniesień filmowiec znany z "WandaVision" jest brany pod uwagę na to stanowisko.

"Fantastyczna Czwórka": Matt Shakman reżyserem filmu Marvela?

Chociaż Fantastic Four to drużyna, dzięki której 60 lat temu narodziło się uniwersum Marvel Comics, do tej pory nie pojawiła się w MCU - filmowoserialowym świecie święcącym triumfy od ponad dekady. Film o Fantastycznej Czwórce został jednak oficjalnie zapowiedziany jakiś czas temu i obecnie fani czekają na konkrety w jego sprawie.

Jak podaje The Direct, szefowie Marvel Studios znaleźli nowego reżysera "Fantastycznej Czwórki". Ma nim być Matt Shakman, który powołał do życia niezwykle pozytywnie odebrany serial Marvela pod tytułem "WandaVision". Filmowiec ma zastąpić Jona Wattsa - reżysera nowej trylogii filmów o Spider-Manie, który zrezygnował z pracy nad "Fantastic Four". Informacja o angażu Shakmana nie została jednak oficjalnie potwierdzona. Watts zrezygnował, ponieważ wyznał, że potrzebuje przerwy od produkcji superbohaterskich.

Film o Pierwszej Rodzinie Marvela jest od początku owiany tajemnicą. Do tej pory nie wiadomo, kto wcieli się w tytułowych bohaterów. Co prawda John Krasinski wymarzony przez fanów do roli Reeda Richardsa/Mr. Fantastica rzeczywiście wystąpił w tej roli w filmie "Doctor Strange in the Multiverse of Madness", ale warto pamiętać, że była to postać pochodząca z alternatywnego świata. Szef Marvel Studios nie potwierdził, że Krasinski wróci do roli w nadchodzącej produkcji i Fantastycznej Czwórce. Musimy więc czekać na konkrety, które być może ujrzą światło dzienne podczas targów D23 Expo, które ruszą już 9 września 2022 roku.

"Fantastyczna Czwórka": kiedy premiera filmu Marvela?

Chociaż o samym filmie nie wiemy praktycznie nic, podczas San Diego Comic Con 2022 zdradzono, że produkcja trafi do kin już 8 października 2024 roku. Oznacza to więc, że niebawem poznamy więcej szczegółów dotyczących nowej "Fantastycznej Czwórki".

loader

RadioZET.pl/The Direct