Zamknij

Ezra Miller straci ważną rolę? Stanowisko Warner Bros. jest jasne

21.06.2022 16:14
Ezra Miller w filmie Fantastyczne zwierzęta
fot. Materiały prasowe HBO Max

Ezra Miller jest w poważnych tarapatach. Gwiazdor filmów "Fantastyczne zwierzęta" ma problemy z prawem. Na jaw wychodzą nowe informacje dotyczące spraw, w które jest zamieszany. Mówi się o tym, że Warner Bros. chce zakończyć współpracę z niesfornym aktorem. 

Ezra Miller straci rolę? Stanowisko Warner Bros. jest jasne w tej sprawie. 29- letni aktor ma niemałe problemy z prawem. Na jaw wyszło, że został dwukrotnie aresztowany na Hawajach z poważnym zarzutem napaści, niedawno zarzucono mu demoralizację 12-letniej dziewczynki. Zdaniem Deadline - Warner Bros. nie zamierza już dłużej przymykać oka na występki Millera i planuje zerwać współpracę.

Zobacz także: Ezra Miller zastraszał nastolatkę i podawał jej narkotyki? Aktor ma kolejne problemy z prawem

Ezra Miller straci rolę? Stanowisko Warner Bros. jest jasne w tej sprawie

W ostatnich latach obserwowaliśmy, jak przez problemy z prawem lub inne prywatne kwestie zgasło wiele karier w Hollywood - Kevin Spacey, Johnny Depp czy Armie Hammer nie pojawiają się już na ekranie, jak przedtem. Podobny los najprawdopodobniej czeka Ezrę Millera, 29-letniego aktora znanego z takich produkcji jak "Fantastyczne zwierzęta" czy "Musimy porozmawiać o Kevinie".

Aktor nie przestrzega prawa, a stawiane mu zarzuty są coraz bardziej poważne i oburzające opinię społeczną. Miller podjął się jakiś czas temu lukratywnej współpracy z wytwórnią filmową Warner Bros., ale ta zamierza się odciąć od owianego złego sławą aktora. Jak podaje portal film.interia.pl, powołując się na amerykańskie źródła, Warner Bros. ma zwolnić Ezrę Millera po premierze filmu "The Flash", w którym Amerykanin gra główną rolę.

Przypominamy, że Miller został oskarżony o napad na Hawajach - włamał się do mieszkania pewnej pary i groził im śmierciom, następnie zaatakował mężczyznę podczas imprezy. Na początku czerwca rodzice 18-letniej Tokaty Iron Eyes oskarżyli Millera o uwodzenie ich córki, gdy ta miała 12 lat.

Deadline uważa, że Miller nie dostanie już więcej propozycji od Warner Bros., a ponadto utraci rolę w filmie "The Flash". Najprawdopodobniej zastąpi go inny aktor.

"The Flash": kiedy premiera filmu z Ezrą Millerem?

Film "The Flash" ma mieć premierę 23 czerwca 2023 roku.

Zobacz także: Guy Ritchie i Disney łączą siły. Reżyser nakręci nową wersję "Herkulesa"

RadioZET.pl/deadline.com/film.interia.pl

The Gray Man - kadr z filmu
8 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix