Zamknij

Ezra Miller zastraszał nastolatkę i podawał jej narkotyki? Aktor ma kolejne problemy z prawem

09.06.2022 09:03
Ezra Miller
fot. SplashNews.com/East News

Ezra Miller został oskarżony przez rodziców 18-letniej dziewczyny o stosowanie przemocy, zastraszanie i podawanie nielegalnych substancji. To nie pierwszy raz kiego gwiazdor filmu "The Flash" ma problemy prawne.

29-letni Ezra Miller w ostatnich miesiącach pojawiał się na okładkach gazet jako osoba biorąca udział w różnego rodzaju dziwnych sytuacjach naruszających prawo. Okazuje się, że na tym się nie kończy. Rodzice 18-latki oskarżyli gwiazdora Warner Bros. o dręczenie ich córki.

Ezra Miller zastraszał nastolatkę?

W 2022 roku Miller, znany z takich filmów jak "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a" oraz "Liga Sprawiedliwości", został dwukrotnie aresztowany. Po raz pierwszy za bójkę w barze, a za drugim razem za napaść drugiego stopnia. Z planu zdjęciowego filmu "The Flash" dobiegły natomiast niepokojące doniesienia na temat zachowania aktora.

Jak podaje Deadline, na agresji w miejscach publicznych w przypadku Millera się nie kończy. Rodzice 18-letniej Tokaty Iron Eyes złożyli pismo w imieniu dziecka, proszące sędziego o wydanie nakazu ochrony przed aktorem. O zachowaniu aktora mówi fragment dokumentu.

Ezra używa przemocy, zastraszania, gróźb przemocy, paranoi, urojeń i narkotyków, aby zawładnąć młodą Tokatą.

Rodzice 18-latki podają, że Miller poznał ich córkę w rezerwacie Standing Rock w Północnej Dakocie. Dziewczynka miała wówczas zaledwie 12 lat. Twierdzą też, że Miller podawał Tokacie alkohol i narkotyki, zabierał ją do Londynu oraz miejscowości w stanach Vermont, Nowy Jork, Kalifornia i Hawaje.

Sąd podjął decyzję, że rozprawa w celu rozpatrzenia wniosku rodziców odbędzie się w lipcu 2022 roku.

Jeśli doświadczyłeś/łaś przemocy fizycznej lub psychicznej, pamiętaj, że możesz poszukać pomocy. Poniżej publikujemy listę numerów telefonów, które mogą ułatwić Ci, zrobić pierwszy krok.

Pomoc dla ofiar przemocy:

  • Ogólnopolski Telefon Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” - tel. 800 120 002 -telefon pracuje całodobowo
  • Poradnia Telefoniczna „Niebieskiej Linii” - tel. 22 668 70 00 (poniedziałek – piątek od 12:00 do 18:00)
  • Policyjny Telefon Zaufania ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie - tel. 800 120 226 (poniedziałek-piątek, od 9.30-15.30, połączenie bezpłatne)
  • Całodobowy telefon dla kobiet doświadczających przemocy - tel. 600 070 717 (codziennie / całodobowo)
  • Telefon zaufania –  Centrum Praw Kobiet - 22 621 35 37 (czwartki od 12.00 do 18.00 telefoniczny dyżur prawny)
  • Telefon Interwencyjny – Centrum Praw Kobiet - 600 070 717 - całodobowy
  • Telefon zaufania dla osób dotkniętych przemocą seksualną w Kościele- 800 280 900 Telefon wsparcia działa we wtorki w godzinach 19:00-22:00.

"The Flash": kiedy premiera?

Czy nowe kłopoty z prawem Ezry Millera rzucą cień na film "The Flash"? Długo wyczekiwana solowa produkcja o Flashu ma trafić do kin 23 czerwca 2023 roku. Reżyserem został Andy Muschietti - filmowiec znany z horroru "To". Za scenariusz odpowiada natomiast Christina Hodson. Oprócz Millera w rolach głównych wystąpili Ben Affleck, Michael Keaton, Sasha Calle, Kiersey Clemons, Maribel Verdú i Ron Livingston. Zdjęcia do "The Flash" zostały już zakończone. Obecnie film jest w fazie postprodukcji.

RadioZET.pl/Deadline