Zamknij
Euforia - kadr z serialu
  • Euforia - Hunter Schafer
  • Euforia - Barbie Ferreira
  • Euforia - Alexa Demie
  • 6 Zobacz
fot. materiały prasowe HBO

„Euforia“ to jeden z największych hitów HBO. Serial Sama Levinsona przyczynił się do rozwoju karier wielu młodych aktorów i aktorek. Gdzie jeszcze zobaczymy gwiazdy serialu „Euforia”? Sprawdziliśmy.

Euforia” Sama Levinsona to jeden z najlepszych seriali oryginalnych HBO oraz jedna z produkcji, która całkowicie zawładnęła sercami przedstawicieli redakcji kulturalnej Radia ZET. Serial przyciąga nietuzinkowym stylem oraz akcją, którą często trudno przewidzieć. Produkcja nie zostawia obojętnym i wywołuje żywą reakcję. W ogromnej mierze także dzięki świetnemu aktorstwu głównych aktorów. Gdzie jeszcze możemy oglądać utalentowaną obsadę serialu?

„Euforia”: gdzie jeszcze zobaczysz gwiazdy serialu? 

Aby odpowiedzieć na to pytanie, przygotowaliśmy dla Was specjalną galerię, w której wybraliśmy najciekawsze produkcje z udziałem gwiazd serialu. Który tytuł przyciąga Was najbardziej? Galeria dostępna jest na górze strony.

„Euforia”, sezon 2 – zwiastun

Obecnie emitowany jest 2. sezon serialu. Produkcja reklamowana jest następującym zwiastunem:

„Euforia”, sezon 2 – kiedy oglądać?

Nowe odcinki serialu trafiają na platformę HBO GO w poniedziałki o 3.00 polskiego czasu. Od wtedy można już premierowo oglądać serial w aplikacji serwisu. Emisja na kanale HBO również ma miejsce w poniedziałki, o 20.10.

Czytaj także: Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Filmweb/IMDB/materiały prasowe HBO