Zamknij

"Eternals": kim są nowi superbohaterowie Marvela? Przewodnik po postaciach

27.08.2021 11:50

"Eternals" to najnowszy film Marvel Studios, w którym zadebiutują zupełnie nowi superbohaterowie. Kim są postacie tworzące tytułową grupę?

Eternals - kadr z film Marvela
fot. Marvel Studios/Disney/Ferrari Press/East News

Już niebawem do kin trafi "Eternals" - produkcja Marvela wyreżyserowana przez nagrodzoną Oscarem Chloé Zhao. W filmie zobaczymy grupę całkowicie nowych superbohaterów, w których wcieliły się wielkie gwiazdy Hollywood. Kim są nadchodzący obrońcy uniwersum Marvela?

"Eternals": kim są bohaterowie Marvela?

Nadchodzący film "Eternals" został oparty na słynnym komiksie Jacka Kirby'ego, stworzonym w 1976 roku jako seria całkowicie oderwana od uniwersum Marvel Comics. Po czasie herosi dołączyli jednak do takich grup jak Avengers, czy X-Men, ramię w ramię walcząc ze złem. Chociaż tytuł zapisał się złotymi zgłoskami w historii komiksu, nawet dla wielu fanów Domu Pomysłów Eternals należą do drużyny niszowej, ponieważ postacie, mimo kilku własnych serii, pełniły raczej rolę drugo, a nawet trzecioplanową.

Ten stan rzeczy prawdopodobnie zmieni zbliżająca się premiera filmu na podstawie komiksu Kirby'ego. Herosi, w których wcielają się wielkie nazwiska branży filmowej, trafili na okładki magazynu "Entertainment Weekly". Na Twitterze EW pojawił się przewodnik po nowych bohaterach, który pozwoli fanom MCU zaznajomić się poszczególnymi członkami ekipy składającej się z przedstawicieli gatunku ludzkiego o niemal boskich zdolnościach.

Poznajcie Sersi, która ma słabość do ludzi. Gemma Chan i "Eternals" łączą siły, przedstawiając nieśmiertelną rodzinę Marvela, której zadaniem jest chronić ludzkość przed najstarszym wrogiem.
Poznajcie wszechpotężnego Ikarisa. Richard Madden i jego koledzy z obsady "Eternals" wprowadzą do MCU nieśmiertelną rasę w ekscytującej nowej przygodzie.
Poznajcie Ajak - duchową przywódczynię. Salma Hayek i obsada "Eternals" spotkała się, by przedstawić ponadczasową, niekonwencjonalną grupę bohaterów zdeterminowanych, by ocalić Ziemię.
Poznajcie obdarzonego kosmiczną mocą Kingo. Kumail Nanjiani i obsada "Eternals" przedstawiają nowy, niekonwencjonalny zespół superbohaterów Marvel Studios.
Poznajcie superszybką Makkari. Lauren Ridloff - pierwsza głucha bohaterka MCU i obsada "Eternals" wprowadzą potężną rodzinę nieśmiertelnych w kolejną wielką przygodę Marvela.
Poznajcie wynalazcę Phstosa. Brian Tyree Henry i obsada "Eternals" przedstawiają rodzinę nieśmiertelnych Marvela, którzy, mimo że żyją od tysięcy lat, są zupełnie nowymi bohaterami.
Poznajcie siłacza Gilgamesha. Don Lee i obsada "Eternals" są gotowi ujawnić nową super drużynę MCU: wszechmocnych nieśmiertelnych.
Poznajcie wiecznie młodą Sprite. Lia McHugh i obsada "Eternals" wprowadzają ponadczasową, bardzo potężną nową grupę, której celem w MCU jest ochrona ludzkości.
Poznajcie powściągliwego Druiga. Barry Keoghan i obsada "Eternals" spotkała się, by stworzyć kosmiczną, obejmującą tysiąclecia epopeję, która może być najbardziej ambitnym filmem Marvela do tej pory.
Poznaj wojowniczkę Thenę. Angelina Jolie i obsada "Eternals" przedstawiają nową super drużynę Marvela w spektakularnej sadze o nieśmiertelnych czuwających nad ludzkością.

Obsada nowego filmu Marvela jest więc iście gwiazdorska. Każdy z nowych bohaterów ma wyjątkowe cechy osobowości, dodatkowe moce oraz umiejętności, więc mimo że do Eternals należy wielu członków, zdecydowanie odróżniają się od siebie. Wszystkich łączy jednak to, że władają nadludzkimi zdolnościami - przede wszystkim są nieśmiertelni. Eternals zostali stworzeni przez potężne kosmiczne istoty zwane Celestials i służą im w walce z przeraźliwymi, zmiennokształtnymi Deviatns.

"Eternals": kiedy premiera filmu Marvela?

Opóźniony o rok film "Eternals" trafi do kin 5 listopada 2021 roku. W rolach głównych wystąpili Gemma Chan, Angelina Jolie, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Richard Madden, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Lia McHugh, Don Lee, Barry Keoghan oraz Kit Harington.

loader

RadioZET.pl/Entertainment Weekly/Twitter