Zamknij

"End of the Road": Queen Latifah w zwiastunie thrillera Netflix. Kiedy premiera? [WIDEO]

16.08.2022 11:59

Netflix zaprezentował zwiastun nowego filmu oryginalnego, będącego thrillerem. W rolach głównych wystąpili Queen Latifah i Ludacris. O czym opowiada "End of the Road"?

End of the Road - Queen Latifah - kadr z filmu Netflix
fot. materiały prasowe Netflix

W sieci pojawił się zwiastun nowego thrillera Netflix. Mowa o filmie "End of the Road". W rolach głównych wystąpili raperzy Queen Latifah i Ludacris. Kiedy produkcja trafi na platformę streamingową?

"End of the Road": zwiastun nowego thrillera Netflix

Ostatnimi czasy Netflix może pochwalić się produkcjami z gwiazdorską obsadą. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego thrillera pod tytułem "End of the Road", w którym główne role grają Queen Latifah i Chris Bridges, znany bardziej jako Ludacris. W sieci pojawił się zwiastun thrillera.

Zwiastun "End of the Road", ukazuje bohaterkę graną przez Latifah, która zrobi dosłownie wszystko, by chronić swoją rodzinę przed ścigającymi ją przestępcami. Oto jak prezentuj się zapowiedź produkcji Netflix.

Film opowiada o samotnej matce dwójki dzieci, która podróżuje z nimi i bratem po Stanach Zjednoczonych. Podczas przeprowadzki rodziny na południe kraju, dochodzi do sytuacji, która pogrąża bohaterów w kompletnym chaosie. W trakcie postoju stają się świadkami morderstwa. Sprawca nie cofnie się przed niczym, aby ich odnaleźć i odzyskać to, co zostało mu zabrane.

"End of the Road": kiedy premiera na Netflix?

Film w reżyserii Millicent Shelton ze scenariuszem Davida Lougherya został oparty na oryginalnym pomyśle pisarza Christophera Moore'a. W pozostałych rolach wystąpili Shaun Dixon, Mychala Lee Beau Bridges, France Lee McCain oraz Jesse Luken. "End of the Road" trafi na Netflix już 9 września 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Netflix/YouTube