Zamknij
Dziewczyny z Dubaju zdjęcia
  • DZIEWCZYNY Z DUBAJU FOT. ALEKSANDRA MECWALDOWSKA (8)
  • DZIEWCZYNY Z DUBAJU FOT. ALEKSANDRA MECWALDOWSKA (17)
  • DZIEWCZYNY Z DUBAJU FOT. ALEKSANDRA MECWALDOWSKA (14)
  • 17 Zobacz
fot. materiały prasowe Kino Świat

"Dziewczyny z Dubaju" zmierzają na ekran. Dystrybutor Kino Świat pokazał galerię oficjalnych zdjęć bohaterek filmu, będącego efektem współpracy Dody i Marii Sadowskiej.

"Dziewczyny z Dubaju" to wyczekiwany wspólny projekt Dody i Marii Sadowskiej, który ma "ujawnić całą prawdę" na temat "afery dubajskiej" opisanej w książce Piotra Krysiaka o tym samym tytule. Wreszcie możemy zobaczyć wszystkie bohaterki filmu na oficjalnych zdjęciach udostępnionych przez Kino Świat.

"Dziewczyny z Dubaju" - O czym będzie film?

Dystrybutor "Dziewczyn z Dubaju" zapowiada, że nowy film Marii Sadowskiej zdemaskuje hipokryzję polskiego show biznesu, ukazując kulisy afery, w którą zamieszane były przede wszystkim polskie celebrytki i modelki, ale także osobistości ze świata polityki, biznesu i sportu. W centrum filmowej opowieści zobaczymy Emi (Paulina Gałązka) - młodą, ambitną dziewczynę, która od lat marzy o wielkim świecie. Kiedy tylko dostaje do niego przepustkę, bez wahania wskakuje na pokład. Nie przeszkadza jej nawet to, że znalazła się tam jako ekskluzywna "pani do towarzystwa". Wkrótce jednak jej rola się zmieni - to ona będzie werbować polskie celebrytki, modelki i gwiazdy ekranu, by towarzyszyły arabskim szejkom. Wkrótce też ów niedostępny i opływający w luksusy świat, o jakim od zawsze marzyła, pokaże również swoją mroczną stronę…

Zdjęcia bohaterek filmu "Dziewczyny z Dubaju" zobaczycie w umieszczonej na początku tekstu galerii.

loader

Zobacz także

"Dziewczyny z Dubaju" - Obsada i twórcy

W rolach tytułowych "Dziewczyn z Dubaju" zobaczymy wspomnianą już Paulinę Gałązkę ("Archiwista"), Katarzynę Sawczuk ("Jak zostać gwiazdą"), Olgę Kalicką ("Rodzinka.pl"), Annę Karczmarczyk ("Galerianki") i sporo nowych twarzy. Nie oznacza to jednak, że w filmie zabraknie gwiazd wielkiego formatu. W obsadzie produkcji znaleźli się też Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert i Józef Pawłowski, a także zagraniczni aktorzy i aktorki: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari. 

Producentami filmu są Dorota Rabczewska i Emil Stępień. Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska. Scenariusz napisali Dimitrij Potochnik, Lucas Coleman, Piotr Stanisław, Markus Moretti i Max Turell we współpracy z Agnieszką Olejnik i Kornelią Strzelecką. Film jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami opisanymi w książce Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju". Data premiery wciąż nie została ogłoszona.

RadioZET.pl/Kino Świat

Zobacz także