Zamknij

Dzień Disneya w Polsacie. Jakie filmy zostaną wyemitowane i kiedy?

24.03.2021 11:26

Polsat zapowiada, że kolejny raz wyświetli jednego dnia kilka filmów Disneya. To już trzecia edycja wydarzenia. Kiedy się odbędzie i jakie filmy będzie można zobaczyć? Poniżej zdradzamy wszystkie szczegóły.

Król lew
fot. 2019 Disney Enterprises, Inc./Materiały prasowe Polsat

Dzień Disneya w Polsacie. To dobra wiadomość dla najmłodszych, ale nie tylko. W Wielkanocny Poniedziałek Polsat wyemituje kilka filmów spod szyldu kultowej wytwórni. Jakie filmy zostaną wyświetlone i czego możemy się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: „Czarna wdowa” z ostateczną datą premiery. Film trafi do kin i na Disney+

Dzień Disneya w Polsacie. Jakie filmy zostaną wyemitowane?

Polsat zapowiada prawdziwą filmową ucztę z okazji nadchodzących świąt - a dokładnie w Poniedziałek Wielkanocny. Tego dnia zostanie zorganizowany Dzień Disneya w Polsacie. Tegoroczna Wielkanoc będzie się różniła od tych świąt, za którymi tęsknimy. Czas będziemy spędzać w domu w otoczeniu najbliższej rodziny, dlatego seans z produkcjami Disneya wydaje się świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu.

Wiadomo już, jakie filmy zostaną wyświetlone. Będzie to "Gdzie jest Nemo" - film wytwórni Disney i Pixar, przedstawiający przygody małej rybki, która zagubiła się w wielkim ocenie. Widzowie zobaczą także sequel z 2016 roku, czyli "Gdzie jest Dory". Z popularnych animacji zobaczymy także film "Zaplątani" o dzielnej Roszpunce oraz kolejną odsłonę kultowego filmu "Toy Story", a dokładnie "Toy Story 4".

Co więcej, tego dnia Polsat pokaże także filmy "Mary Poppins powraca". Akcja rozgrywa się w Londynie w 1935 roku - dokładnie 25 lat po wydarzeniach przedstawionych w klasycznej "Mary Poppins". Reżyserem filmu jest Rob Marshall, w produkcji wystąpili: Emily Blunt, Colin Firth, Meryl Streep, Emily Mortimer, Julie Walters oraz Ben Whishaw. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Dzień zakończy film "Król Lew" z 2019 roku. Jest to doceniony przez krytyków remake słynnej animacji z 1994 roku. Poniżej można zobaczyć zwiastun, którym promowano produkcję.

Dzień Disneya w Polsacie. O której zostaną wyemitowane filmy?

Dzień Disneya w Polsacie zapowiada się następująco:

  • 7.25 - "Gdzie jest Nemo"
  • 9.30 - "Gdzie jest Dory"
  • 11.35 - "Mary Poppins powraca"
  • 14.20 - "Zaplątani"
  • 16.30 - "Toy Story 4"
  • 20.00 - "Król Lew"

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader

Zobacz także: Klątwa ciąży nad filmem? Gdy wchodzi do kin, wprowadzany jest lockdown

RadioZET.pl/Materiały prasowe Polsat