Zamknij

Dwayne Johnson zostanie Świętym Mikołajem? Gwiazdor "Szybkich i wściekłych" szykuje serię filmów

29.06.2021 10:15

Dwayne Johnson planuje stworzyć nową nową filmową franczyzę, którą zapoczątkuje film "Red One". Sprawdźcie, co już wiemy.

Dwayne Johnson zostanie Świętym Mikołajem? Gwiazdor "Szybkich i wściekłych" szykuje serię filmów
fot. Photo by Magnus Sundholm/REX (10483817l)/ Rex Features/East News

Dwayne Johnson to gwiazdor kina akcji, którego mogliśmy podziwiać między innymi w serii "Szybcy i wściekli" i nowych odsłonach "Jumanji", a już wkrótce wybierzemy się z nim na "Wyprawę do dżungli". To jednak nie koniec, bowiem wszystko wskazuje na to, że The Rock zostanie także...Świętym Mikołajem.

"Red One" - Dwayne Johnson jako Święty Mikołaj?

Serwis The Hollywood Reporter podał do informacji, że Dwayne Johnson - za pośrednictwem swojej firmy Seven Bucks Productions - wyprodukuje film "Red One", który ma zapoczątkować nową filmową franczyzę. Produkcja zapowiadana jest jako komedia ze świątecznym klimatem, za powstanie której odpowie również Amazon. Zgodnie z nieoficjalnymi pogłoskami, fabuła ma koncertować się na osobie Świętego Mikołaja, w którego - najprawdopodobniej - wcieli się sam Johnson.

Pomysłodawcą serii ma być Hiram Garcia, wieloletni współpracownik The Rocka. Za scenariusz odpowie zaś Chris Morgan, który pracował przy kilku odsłonach "Szybkich i wściekłych", w tym spin-offie "Hobbs i Shaw", gdzie Dwayne Johnson wystąpił w jednej z głównych ról.

Zobacz także

Zgodnie z doniesieniami, prace nad filmem mają ruszyć w 2022 roku, a premiera zapowiadana jest na końcówkę 2023 roku. Pozostałe szczegóły owiane są tajemnicą, zatem fani The Rocka (i Świętego Mikołaja) muszą uzbroić się w cierpliwość.

loader
loader
QUIZ: jak dobrze znasz serię "Szybcy i wściekli"?
Rozwiąż quiz

QUIZ: jak dobrze znasz serię "Szybcy i wściekli"?

QUIZ: jak dobrze znasz serię "Szybcy i wściekli"?

W którym roku ukazała się pierwsza odsłona serii "Szybcy i wściekli"?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Hollywoodreporter.com/