Zamknij

„Druga połowa” – zobacz zwiastun komedii z Pazurą, Musiałem i Krychowiakiem [WIDEO]

18.05.2021 14:01
Druga połowa - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Kino Świat

„Druga połowa” to nowa polska komedia, osadzona w świecie sportu. W filmie zobaczymy nie tylko Cezarego Pazurę, Macieja Musiała, Małgorzatę Rozenek-Majdan, ale także gwiazdę polskiego sportu – piłkarza Grzegorza Krychowiaka. Na film zaprasza Radio ZET.

Druga połowa” to komedia romantyczna, rozgrywająca się w świecie polskiego sportu. Główna bohaterka, Magda, to młoda lekarka, która poznaje czarującego dziennikarza, Mateusza. Początkowo ich relacja rozwija się w dobrym kierunku. Kiedy jednak wyjdzie na jaw, że kobieta jest córką nowego trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz ma na pieńku, sprawy zaczną się komplikować.

W tym czasie Magda pozna także gwiazdę futbolu. Jarek stawia sobie za punkt honoru zaimponować kobiecie i zdobyć jej serce. Opracował nawet specjalny plan – 3xZ. W tym wypadku ma on jednak składać się z takich elementów: Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować. Dziennikarz Mateusz nie chce jednak tracić z Magdą kontaktu. Rozpoczyna się nierówna walka o względy kobiety.

„Druga połowa” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie nowy, pełnoprawny zwiastun komedii. Materiał prezentuje się następująco:

„Druga połowa”  – obsada i ekipa

Reżyserem filmu jest Łukasz Wiśniewski, najlepiej znany z pracy przy popularnych serialach, jak: „Uwikłani”, „O mnie się nie martw” czy „Samo Życie”. Scenariusz filmu wyszedł spod pióra Sebastiana Staszewskiego i Jarosława Stróżyka.

W obsadzie znaleźli się Maciej Musiał ("Rodzinka.pl""Wiedźmin"), Cezary Pazura, Marianna Zydek, Małgorzata Rozenek-MajdanAndrzej Grabowski, Leszek Lichota, Piotr Rogucki, Rafał Rutkowski, Jacek Knap oraz polski piłkarz Grzegorz Krychowiak.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Druga połowa” – kiedy premiera?

Film pojawi się w polskich kinach już 28 maja.

Czytaj także: "Dziewczyny z drużyny": popularna seria dla nastolatek powróci... jako horror! Co wiemy o filmie?

Radiozet.pl/materiały prasowe Kino Świat