Zamknij

Maciej Musiał i Grzegorz Krychowiak w pierwszej zapowiedzi polskiej komedii "Druga połowa" [WIDEO]

10.05.2021 10:58
Maciej Musiał i Grzegorz Krychowiak w pierwszej zapowiedzi polskiej komedii "Druga połowa" [WIDEO]
fot. Tomasz Urbanek/East News

"Druga połowa" z oficjalną zapowiedzią. Nadciągająca polska produkcja z iście gwiazdorską obsadą doczekała się pierwszego teasera. O czym opowie film? Szczegóły poniżej.

"Druga połowa" to nadchodząca komedia romantyczna z plejadą polskich gwiazd. I to nie tylko kina, bowiem w obsadzie znalazł się również piłkarz reprezentacji Polski, Grzegorz Krychowiak. Kino Świat zaprezentowało pierwszą zapowiedź wideo "Drugiej połowy", która powita nas w kinach tuż po zniesieniu obostrzeń.

"Druga połowa" - zapowiedź filmu z Maciejem Musiałem i Grzegorzem Krychowiakiem

Pierwsza zapowiedź filmu "Druga połowa" prezentuje się następująco:

Jak podaje serwis Naekranie.pl, "Druga połowa" opowie historię niezwykle trudnej miłości młodej lekarki i przystojnego dziennikarza. W ich romantyczne perypetie wplątani będą  nawet trener polskiej reprezentacji oraz rodzima gwiazda futbolu. Czy miłość pokona przeciwności? Przekonamy się w trakcie seansu.

"Druga połowa"  kiedy premiera?

Premiera filmu "Druga połowa" odbędzie się 29 maja 2021 roku - dokładnie w dniu, w którym kina zostaną otwarte w wyniku poluzowania obostrzeń. Za reżyserię odpowiada Łukasz Wiśniewski, zaś scenariusz wyszedł spod pióra Sebastiana Staszewskiego i Jarosława Stróżyka.

W obsadzie znaleźli się Maciej Musiał ("Rodzinka.pl", "Wiedźmin", "1983"), Cezary PazuraMarianna Zydek, Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Grabowski, Leszek Lichota, Piotr Rogucki, Rafał Rutkowski, Jacek Knap oraz polski piłkarz Grzegorz Krychowiak.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Naekranie.pl