Zamknij

"Druga połowa": Małgorzata Rozenek-Majdan debiutuje na dużym ekranie! [FOTO]

12.05.2021 15:46
Druga połowa Małogrzata Rozenek-Majdan
fot. materiały prasowe Kino Świat

"Druga połowa" to nadchodząca komedia romantyczna z ulubionym sportem Polaków w tle. W filmie wystąpią nie tylko gwiazdy kina i telewizji, ale także osobistości ze świata piłki nożnej. Na film zaprasza Radio ZET - patron medialny produkcji.

"Druga połowa" zadebiutuje na ekranach w weekend ponownego otwarcia kin, przygotowując miłośników rodzimej kinematografii na gorący sezon filmowy. Produkcja zapowiadana jest jako tchnąca lekkością i świeżością komedia romantyczna, pełna celnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji - idealna na początek lata!

"Druga połowa": Małgorzata Rozenek-Majdan w gwiazdorskiej obsadzie filmu [FOTO]

Twórcy "Drugiej połowy" w obsadzie swojego filmu zgromadzili szereg znanych osobistości nie tylko ze świata kina, ale i sportu. W filmie obok Cezarego Pazury, Macieja Musiała, Andrzeja Grabowskiego, Leszka Lichoty, Piotra Roguckiego, Rafała Rutkowskiego, Ilony Ostrowskiej, Iwony Bielskiej, Marianny Zydek, Jacka Knapa, Joanny Kuberskiej i Sławomira Orzechowskiego, wystąpi także reprezentant Polski w piłce nożnej - Grzegorz Krychowiak. Do tej fenomenalnej obsady dołączyła także Małgorzata Rozenek-Majdan - żona byłego bramkarza reprezentacji, Radosława Majdana.

Druga polowa (18)
fot. "Druga połowa"/ materiały prasowe Kino Świat

Dla celebrytki udział w "Drugiej połowie" będzie debiutem na dużym ekranie. Gwiazda "Perfekcyjnej pani domu" i "Projektu Lady" wyznała, że czuje się zaszczycona możliwością debiutowania wśród takich gwiazd.

Praca przy filmie, w którym zaangażowano pierwszoligowe nazwiska była dla mnie wielkim wyróżnieniem. Wspaniale było podglądać ich warsztat i uczyć się od najlepszych aktorów teatralnych i filmowych w Polsce.

Małgorzata Rozenek-Majdan

To jednak nie koniec obsadowych niespodzianek! W "Drugiej połowie" zobaczymy także znanych komentatorów i dziennikarzy sportowych - Dariusza Szpakowskiego, Romana Kołtonia i Michała Pola, a także inne znane osobistości ze świata polskiego futbolu.

Druga polowa (10)
fot. "Druga połowa"/ materiały prasowe Kino Świat

"Druga połowa" - O czym będzie komedia romantyczna ze sportem w tle?

Główną bohaterką filmu "Druga połowa" jest młoda lekarka Magda, która przypadkiem spotyka tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie ma pojęcia, że oto czeka ją romans rodem z "Romea i Julii". Okazuje się bowiem, że Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie z jej ojcem, trenerem reprezentacji Polski. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Piłkarz wdraża w życie spektakularny plan "3 x Z". By "Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować" Magdzie, wykorzystuje nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Czy w takim układzie Mateusz ma jakiekolwiek szanse zdobyć wybrankę swego serca?

Druga polowa_Easy-Resize.com
fot. "Druga połowa"/ materiały prasowe Kino Świat

"Druga połowa" - Kiedy premiera w kinach?

Reżyserem filmu jest Łukasz Wiśniewski ("O mnie się nie martw", "Przepis na życie", "Singielka"). Scenariusz napisali Sebastian Staszewski i Jarosław Stróżyk. Za zdjęcia odpowiadają Tomasz Dobrowolski i Mikołaj Syguła. Producentem jest Grzegorz Olkowski. 

Twórcy "Drugiej połowy" zamierzają podbić kina od razu po ich ponownym otwarciu. Film zadebiutuje na ekranach 28 maja 2021 roku - niespełna dwa tygodnie przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, w których udział bierze reprezentacja Polski. 

RadioZET.pl/Kino Świat