Zamknij

Dom z papieru sezon 4: znamy datę premiery. Netflix opublikował zwiastun

Sylwia Bagińska
09.12.2019 10:23

 „Dom z papieru”: 4. sezon to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier Netflixa w 2020 roku. Sprawdźmy, co już o niej wiemy!

Dom z papieru
fot. Instagram.com/lacasadepapeltv
  • 4 sezon „Dom z papieru”: kiedy nowe odcinki?
  • 4 sezon „Dom z papieru”: kogo zobaczymy w serialu?

Dom z papieru 4. sezon: kiedy premiera?

Trzeci sezon „Domu z papieru” trafił na platformę Netflix w lipcu tego roku. Fani z serialu mogą odetchnąć z ulgą. Znamy datę premiery 4. sezonu „La Casa de Papel”.

Najnowszy sezon „La casa de papel” zobaczymy 3 kwietnia 2020 roku. W 4. sezonie „Domu z papieru” zagrają znani nam bohaterzy. W serialu zobaczymy m.in. Nairobi (Alba Flores), Sztokholm (Esthera Acebo), Berlina (Pedro Alonso), Helsinki (Darko Peric), Tokio (Úrsula Corberó), Rio (Miguel Herrán), Profesora (Álvaro Morte), i Raquel Murillo (Itziar Ituño).

Dom z papieru: o czym będzie 4. sezon La Casa de Papel?

Jeden z głównych bohaterów serialu, El Profesor, planuje największy skok w historii Hiszpanii. Chce ukraść z Królewskiej Mennicy Hiszpanii 2,4 miliarda euro. Do realizacji planu potrzebni mu są wspólnicy. Gang składa się z ośmiu rabusiów, którzy nie mają nic do stracenia. Pomimo nieprzestrzegania zasad i nieplanowanych wydarzeń złodziejom udaje się zbiec z ogromną sumą pieniędzy.

Po napadzie szczęście głównych bohaterów zostaje przerwane. Jeden z rabusiów zostaje aresztowany. W 4. sezonie „Domu z papieru” głowni bohaterowie będą próbować odbić swojego przyjaciela. Aby ich plan się ziścił, konieczne jest przejęcie Banku Hiszpanii.

 

RadioZET.pl/SB