Zamknij

Lady Gaga miała problemy psychiczne podczas pracy nad filmem "Dom Gucci". Zdradziła szczegóły

04.11.2021 13:36

Lady Gaga otrzymała główną rolę w filmie "Dom Gucci" Ridleya Scotta. Aktorka wyznała, że praca na planie jednak wiele ją kosztowała. W rozmowie z magazynem "Vogue" zdradziła, że bardzo zaangażowała się w rolę, co przypłaciła problemami psychicznymi.

Lady Gaga
fot. IMP Features/East News

"Dom Gucci": Lady Gaga miała problemy psychiczne podczas pracy nad filmem. Aktorka i wokalistka zdecydowała się szczerze opowiedzieć o swoich uczuciach związanych z pracą na planie jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów. 

Zobacz także: "Dom Gucci": gwiazdorska obsada na plakacie filmu Ridleya Scotta

"Dom Gucci": Lady Gaga miała problemy psychiczne podczas pracy nad filmem

"Dom Gucci" to film Ridleya Scotta z Lady Gagą i Adamem Driverem w rolach głównych. Film o powiada o losach Patrizii Reggiani, która zleciła zabójstwo byłego męża, wnuka założyciela domu mody Gucci. Lady Gaga opowiedziała w rozmowie z magazynem "Vogue", ile trudu kosztowała ją praca na planie. Aktorka przyznała, że głównym problemem było to, że zbyt mocno wczuła się w rolę, przez co utożsamiała się ze swoją postacią.

Minęły już trzy lata, odkąd zaczęłam pracować nad tą rolą. Przez półtora roku żyłam tak, jak ona. Przez dziewięć miesięcy mówiłam z jej akcentem, również w codziennym życiu. Nigdy nie odpuściłam na chwilę, nigdy się z nią nie rozstawałam

Lady Gaga

Lady Gaga przyznała, że w pewnym momencie zaczęła tracić kontakt z rzeczywistością. Mimo wszystko aktorka przyznaje, że cieszy się z możliwości zagrania w filmie Ridleya Scotta.

"Dom Gucci": kiedy premiera filmu?

Film "Dom Gucci" trafi do kin 26 listopada 2021 roku.

loader

Zobacz także: Lady Gaga i Tony Bennett z singlem "Love for Sale". Kiedy premiera albumu?

RadioZET.pl/kobieta.interia.pl