Zamknij

"Doktor Strange w multiwersum obłędu": zobacz usuniętą scenę z filmu Marvela [WIDEO]

23.06.2022 13:02
Doctor Strange in the Multiverse of Madness - Elizabeth Olsen - kadr z filmu Marvela
fot. Jay Maidment/ Marvel Studios/ THA / Avalon/Photoshot/East News

W sieci pojawiła się jedna z usuniętych scen z filmu Marvela "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Pojawia się w niej Bruce Campbell.

Film "Doktor Strange w multiwersum obłędu" - jedna z najbardziej wyczekiwanych premier pierwszej połowy 2022 roku, doczekał się domowego wydania. Z tego powodu w sieci znalazła się jedna z usuniętych scen z produkcji Marvela.

"Doktor Strange w multiwersum obłędu": usunięta scena

Głośna produkcja z Benedictem Cumberbatchem i Elizabeth Olsen w rolach głównych, trochę namieszała w filmowym uniwersum Marvela. Oprócz wątków fabularnych i szeregu występów gościnnych, nie zabrakło nowych elementów formalnych rodem z horrorów. Nic zresztą dziwnego, bo reżyserem filmu był Sam Raimi.

Twórca "Martwego zła" nie byłby sobą, gdyby w "Doktorze Strange'u w multiwersum obłędu" zabrakło Bruce'a Campbella. Aktor zaliczył występ gościnny w filmie oraz pojawił się w scenie po napisach, nawiązującej do horrorowej serii Raimiego. Z okazji premiery ostatniego filmu Marvela w wersji cyfrowej, w sieci pojawiła się usunięta scena.

Powyższy fragment jest wariacją jednej ze scen po napisach, która pojawiła się w kinowej wersji filmu. Tym razem Campbell wcielający się w Pizza Papę, również kończy uderzać się po twarzy, ale w odróżnieniu od finalnego wydania tego fragmentu, postać poprzysięga Strange'owi zemstę.

"Doktor Strange w multiwersum obłędu": gdzie oglądać film online?

Alternatywna scena jest jednym z dodatków, który otrzymamy w wydaniu "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu" na DVD i Blu-ray. Do Polski trafi ono 10 sierpnia 2022 roku. W USA produkcja jest już dostępna w sprzedaży cyfrowej dzięki platformie Vudu. Osoby z krajów, które mają dostęp do platformy Disney+, (w tym od niedawna mieszkańcy Polski), od 22 czerwca 2022 roku mogą oglądać produkcję w ramach abonamentu serwisu. 

RadioZET.pl/YouTube