Zamknij

"Doktor Stange w multiwersum obłędu": gdzie oglądać najnowszy film Marvela w internecie?

03.06.2022 10:42

Wiemy, kiedy film "Doktor Stange w multiwersum obłędu" trafi na platformę Disney+ Gwiazdy produkcji zapowiedziały premierę w specjalny materiale wideo.

Doctor Strange w multiwersum obłędu - Xochitl Gomez, Benedict Wong, Benedict Cumberbatch - kadr z filmu Marvela
fot. Jay Maidment/ Marvel Studios/ THA / Avalon/Photoshot/East News

Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć film "Doktor Stange w multiwersum obłędu" w internecie? Gwiazdy najnowszej produkcji Marvela zdradziły te informacje w materiale wideo, który trafił do sieci.

"Doktor Strange 2" na Disney+: kiedy premiera?

6 maja 2022 roku do kin wszedł jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów roku - "Doktor Stange w multiwersum obłędu". Produkcja nie tylko cieszy się niezwykle wysokimi notami krytyków i widzów, ale także pobiła kolejny kasowy rekord.

Osoby, które nie lubią oglądać filmów w kinie, albo chcą zobaczyć produkcję ponownie, tym razem w domowym zaciszu, zapewne zastanawiają się gdzie i kiedy będzie można zyskać dostęp do 2. części przygód maga z komiksów Marvela. Na kanał YouTube Marvel Studios pojawiło się kilkudziesięciosekundowe wideo, w którym Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong i Xochitl Gomez zapraszają fanów superbohaterów na premierę "Doktor Stange w multiwersum obłędu" na platformie Disney+.

Gwiazdy nie tylko dziękują widzom, ale również zdradzają, że film będzie dostępny dla abonentów Disney+ już od 22 czerwca 2022 roku. Oznacza to, że film na platformie będą mogli obejrzeć również polscy fani, ponieważ serwis ruszy w naszym kraju już 14 czerwca 2022 roku.

"Doktor Strange 2": o czym jest nowy film Marvela?

America Chavez (Xochitl Gomez) ucieka z innego wymiaru do świata Doktora Strange'a (Benedict Cumberbatch). Gonią ją przerażające potwory. Pogrążony w problemach natury prywatnej magiczny superbohater łączy siły z Wongiem (Benedict Wong) i pomaga dziewczynie, odkrywając, że poluje na nią zła siła. Strange postanawia zwrócić się o pomoc w kwestii multiwersum do jedynej żyjącej członkini Avengers, która dysponuje potężną mocą - Wandy Maximoff znanej obecnie jako Scarlet Witch (Elizabeth Olsen). W pozostałych rolach wystąpili Rachel McAdams, Charlize Theron, Chiwetel Ejiofor i Patrick Stewart.  

loader

RadioZET.pl/YouTube/MarvelStudios