Zamknij

"Doctor Strange 2": w nowym filmie Marvela pojawi się stary Spider-Man? [ZDJĘCIE]

25.01.2022 13:23

Czy w filmie "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" wystąpi Tobey Maguire - odtwórca Spider-Mana z oryginalnej trylogii filmów o superbohaterze Marvela?

Doctor Strange in the Multiverse of Madness - Benedict Cumberbatch - kadr z filmu Marvela
fot. Marvel Studios/materiały prasowe

Faza Czwarta filmów Marvela należy do wątku multiwersum. Jednym z centralnych filmów poświęconych temu zagadnieniu będzie film "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". Czy produkcja "Spider-Man: No Way Home" była tylko prologiem do występów gościnnych gwiazd adaptacji komiksów Marvela sprzed ery MCU?

"Doctor Strange 2": Tobey Maguire w kolejnej produkcji Marvela?

Kiedy zdradzono, że drugą częścią przygód Doktora Strange'a zajmie się Sam Raimi - reżyser znany z serii horrorów "Martwe zło" i oryginalnej trylogii "Spider-Mana", fani od razu zaczęli przewidywać, że w produkcji zobaczymy po latach Tobeya Maguire'a w roli pajęczego herosa, który będzie alternatywną wersją postaci granej obecnie przez Toma Hollanda.

Maguire rzeczywiście ponownie wcielił się w Spider-Mana, ale w filmie "Spider-Man: No Way Home", gdzie pojawił się również grany przez Benedicta Cumberbatch Doktor Strange. To właśnie mag pośrednio sprawił, że w kinowym uniwersum Marvela pojawiły się dwie alternatywne wersje Petera Parkera oraz ich przeciwnicy. Ponowne wykorzystanie przez Sony Pictures wątków z poprzednich serii filmowych o pajęczym herosie, dało fanom nadzieję, że tego typu występy gościnne będą stałym elementem "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". Bowiem tym razem to widzowie wraz z bohaterami wejdą do multiwersum, więc istnieje spora szansa, że rzeczywiście na ekranie pojawią się jeszcze więcej postaci, które nie są częścią MCU, ale mogą wystąpić w filmie na zasadzie wariantów bohaterów z alternatywnym światów.

Fani od dawna plotkują, między innymi o wprowadzeniu w ten sposób bohaterów serii "X-Men" i "Fantastic Four". I chociaż tych pogłosek nie da się na razie udowodnić (ani obalić), istnieją podejrzenia mówiące, że Maguire ponownie powróci jako Spidey. Na Twitterze pojawił się jeden z rzekomych dowodów na potwierdzenie tych domysłów.

TOBEY MAGUIRE POTWIERDZONY W "DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVESE OF MADNESS
Mariana Torres (oficjalny głos Wandy w języku portugalskim) kilka dni temu zamieściła na Instagramie Story z Manolo Reyem (oficjalny głos Tobeya Maguire'a w języku portugalskim) z podpisem: "Nadchodzą dobre rzeczy!!!"

Grana przez Elizabeth Olsen WandaMaximoff/Scarlet Witch będzie pełniła ważną rolę w fabule "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". O tym było wiadomo już dawno, na długo przed premierą serialu "WandaVision", który jest traktowany jako jeden ze wstępów do sequela "Doktora Strange'a".

Oczywiście ani Mariana Torres, ani Manolo Rey wspólnym zdjęciem nie potwierdzili, że w nowym filmie Marvela rzeczywiście pojawi się Tobey Maguire, ale trzeba przyznać, że musiałby to być naprawdę duży zbieg okoliczności, tym bardziej że film reżyseruje Raimi.

"Doctor Strange in the Multiverse of Madness" - kiedy premiera?

Film "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" w reżyserii Sama Raimiego ma trafić do kin za niespełna pół roku, bo już 6 maja 2022. W produkcji wystąpią Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor oraz Xochitl Gomez, która wcieli się w Amerikę Chavez.

loader

RadioZET.pl

Najlepsze seriale superbohaterskie. 11 tytułów, które koniecznie powinniście obejrzeć