Zamknij

Disney+ ze specjalną ofertą na start. Za rok zapłacisz taniej

10.05.2022 11:10

Disney+ już wkrótce pojawi się w Polsce. Z okazji startu platformy w czerwcu tego roku, szefowie serwisu przygotowali specjalną promocję dla wszystkich nowych klientów. Ile zapłacimy za dostęp do usługi, jeśli założymy konto do 13 czerwca? Sprawdźcie sami.

Disney+ - promocja na start
fot. materiały prasowe Disney+

Disney+ zadebiutowało na świecie 19 listopada 2019 roku. Polscy odbiorcy musieli więc długo czekać na start serwisu w naszym kraju. Teraz platforma wreszcie oficjalnie pojawi się na polskim rynku. W ramach promocji tego wydarzenia, szefowie serwisu oferują nowym klientom specjalną powitalną promocję. 

Disney+: 12 miesięcy w cenie 8

Wedle oficjalnej informacji prasowej, wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się w serwisie do północy 13 czerwca, czyli dzień przed oficjalnym startem platformy, będą mogli korzystać z serwisu w niższej cenie. Za roczny dostęp do platformy zapłacimy wtedy 229,90zł, zamiast 348 zł, przy regularnej cenie miesięcznej wynoszącej 28,99zł.

Disney+: jak skorzystać z promocji na tańszy dostęp do platformy?

Wedle nadesłanych informacji, aby skorzystać z promocyjnej ceny serwisu, wystarczy zarejestrować się na stronie disneyplus.com do północy 13 czerwca i wyrazić zainteresowanie ofertą. 14 czerwca, czyli w dniu oficjalnego startu platformy, wszyscy którzy zaakceptowali regulamin usługi, otrzymają specjalny link do oferty specjalnej. Ważnym pozostaje fakt, że kod aktywacyjny trzeba będzie wykorzystać do 26 czerwca.

Disney+: co znajduje się w ofercie?

Wraza ze startem Disney+ w Polsce, odbiorcy będą mieli dostęp do całego katalogu serwisu, wraz z głośnymi produkcjami, którymi internet żyje od miesięcy. W dniu premiery polscy widzowie mają dostać dostęp do wszystkich odcinków seriali ze świata „The Mandalorian”, „The Book of Bobba Fett”, a także pierwszy odcinków serialu „Obi-Wan Kenobi”, który emitowany będzie od 27 maja. W serwisie znajdą się także seriale Marvela, czyli „WandaVision”, „The Falcon and The Winter Soldier”, „Loki”, „Hawkeye”, „What If…” i „Moon Knight”.

Wartym wynotowania jest także, że w polskiej ofercie znajdą się produkcje stacji ABC oraz innych seriali dla doroślejszego widza, które za granicą puszczane są w ramach sekcji Star w serwisie Disney+. Wśród nich znajdą się takie produkcje, jak głośne „Pam & Tommy” o aferze z seks-taśmą Pameli Anderson i Tommy’ego Lee, komediowie „Zbrodnie po sąsiedzku” z Seleną Gomez i Stevem Martinem, wszystkie sezony serialu „Simpsonowie”, czy nietypowy serial dokumentalny „Świat według Jeffa Goldbluma”. Fani dostaną także dostęp do takich seriali jak „Grey’s Anatomy. Chirurdzy”, „9-1-1” czy „Czarno to widzę”.

loader

Disney+: kiedy oficjalny start platformy?

Serwis zadebiutuje w Polsce oficjalnie we wtorek 14 czerwca. 

Czytaj także: "Doktor Strange w multiwersum obłędu": ile zarobił nowy film Marvela? Pobił poprzedni rekord?

RadioZET.pl/informacja prasowa Disney+