Zamknij

Disney + ogromnym sukcesem w Polsce. Platforma zmiotła konkurencję

28.06.2022 13:26

Disney + zadebiutował w Polsce w drugiej połowie czerwca. Premiera platformy była wyczekiwana od lat, a Polacy chętnie wykupili do niej dostęp. Czy Disney + zdetronizuje największego giganta streamingowego i osiągnie sukces w Polsce?

Disney +
fot. Shutterstock

Disney + ogromnym sukcesem w Polsce. W czerwcu 2022 roku w Polsce zadebiutowała platforma Disney +, na której można znaleźć oryginalne produkcje Disneya, Pixara, Marvela czy filmy i seriale z serii Star Wars. Polacy z wielkim entuzjazmem zareagowali na kolejną premierę i wykupili dostęp do Disney +. O tak świetnym wyniku nie marzyli nawet twórcy platformy.

Zobacz takżeDisney +: jak się zarejestrować w serwisie? [INSTRUKCJA]

Disney + ogromnym sukcesem w Polsce. Platforma zmiotła konkurencję

Disney + jest nareszcie dostępne w Polsce. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl - Polacy wykupili dostęp do platformy i chętnie korzystają z jej zasobów. Osoby, które odpowiadają za Disney + w Polsce są zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem. Kakhaber Abashidze, manager Walt Disney Company w Europie Środkowo-Wschodniej, powiedział w rozmowie z wirtualnymimediami.pl, że Disney + jest na dobrej drodze, by stać się czołowym serwisem streamingowym w Polsce.

Co więcej, Disney + ma w planach tworzenie polskich produkcji oryginalnych. Na ten moment tworzony jest zespół, który byłby za nie odpowiedzialny. 

Disney +: ile to kosztuje? [CENY]

Disney + w usłudze rocznej wynosi 289,90 zł, a miesięczna subskrypcja to natomiast 28,99 zł.

loader

Zobacz także: Netflix wycofuje się z Danii. Czy podobny los czeka Polskę?

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+