Zamknij

Gwiazda "Wonder Woman" wystąpi w aktorskiej wersji "Królewny Śnieżki" Disneya. W kogo się wcieli?

04.11.2021 07:57

Gal Gadot zostanie gwiazdą kolejnego aktorskiego remake'u słynnej animacji Disneya. Aktorka zagra w nowej odsłonie "Królewny Śnieżki", wcielając się w główną antagonistkę.

Gal Gadot
fot. PATRICK T. FALLON/AFP/East News

Nadchodzi nowa aktorska wersja klasycznej animacji Disneya. Do szeregu remake'ów wielkich hitów wytwórni dołączyła "Królewna Śnieżka", w której jednej z głównych ról wystąpi Gal Gadot, znana najlepiej dzięki superbohaterskiej serii "Wonder Woman".

"Królewna Śnieżka": Gal Gadot w aktorskiej wersji animacji Disneya

O tym, że na listę kolejnych aktorskich wersji znanych filmów animowanych Disneya dołączył absolutny klasyk, czyli "Królewna Śnieżka" z 1937 roku, wiadomo już od jakiegoś czasu. Twórcy wybrali już nawet odtwórczynię głównej roli. W jedną z popularniejszych Księżniczek Disneya wcieli się Rachel Zegler.

Jak podaje Deadline, do obsady nowej "Królewny Śnieżki" dołączyła Gal Gadot, która wystąpi jako Zła Królowa - macocha głównej bohaterki, zazdrosna o jej nieziemską urodę. Postać Gadot tak jak w klasycznej baśni braci Grimm, będzie starała się uśmiercić swoją pasierbicę, wykorzystując do tego różnego rodzaju fortele. Niewykluczone jednak, że twórcy nieco pogłębia postać Złej Królowej, być może nadając jej działaniom nieco bardziej zrozumiałych motywacji.

Obecnie Gadot negocjuje kontrakt z Disneyem, ale skoro tego typu informacja ujrzała światło dzienne, istnieje spora szansa, że rozmowy w tym momencie są już tylko formalnością. Co ciekawe nowa "Królewna Śnieżka" nie jest jedyną w ostatnim czasie aktorską wersją słynnej baśni. W 2012 roku do kin trafił film "Królewna Śnieżka i Łowca", który 4 lata później doczekał się sequela "Łowca i Królowa Lodu". Produkcja Disneya będzie jednak o wiele mniej mroczna i zapewne odwoła się do animacji sprzed niemal 100 lat.

"Królewna Śnieżka": kiedy premiera aktorskiej wersji filmu Disneya?

Nadchodząca produkcja dołączy do takich filmów, jak "Cruella", "Mulan", "Zakochany kundel", "Król Lew", "Aladyn", "Dumbo", "Piękna i Bestia", "Księga Dżungli" i "Kopciuszek". W planach Disneya są jednak kolejne aktorskie wersje słynnych animacji, między innymi "Mała Syreka", "Pinokio" czy "Lilo i Stich". Reżyserem nowej "Królewny Śnieżki" został Marc Webb ("Niesamowity Spider-Man", "500 dni miłości"). Zdjęcia do filmu mają ruszyć w roku 2022. Na razie nie podano daty premiery nadchodzącej produkcji.

loader

RadioZET.pl/Deadline