Zamknij

Dirty Dancing: Jak teraz wygląda Jennifer Grey, czyli filmowa Baby?

Roksana Orlicka
17.02.2020 14:37

"Dirty Dancing" to jeden z najpopularniejszych filmów wszech czasów. Widzowie na pewno pamiętają uroczą Baby, w którą wcieliła się Jennifer Grey. Gwiazda zachwycała urodą i talentem. Jak obecnie wygląda aktorka i czym się zajmuje? Zdradzamy poniżej.

Dirty Dancing jak obecnie wygląda Jennifer Grey czyli filmowa Baby
fot. Mary Evans Picture Library/EAST NEWS

Dirty Dancing: Jak teraz wygląda Jennifer Grey, czyli filmowa Baby? Pewne filmy są nieśmiertelne i takim przykładem jest właśnie "Dirty Dancing", w którym w rolach głównych wystąpili Patrick Swayze i Jennifer Grey. Aktorka nie przestała występować na dużym ekranie. Czym się obecnie zajmuje Jennifer Grey i ile ma lat? 

Zobacz także: Lubisz "Dirty Dancing"? 10 rzeczy, których możesz o nim nie wiedzieć

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Dirty Dancing: Jak teraz wygląda Jennifer Grey, czyli filmowa Baby? 

Jennifer Grey miała 26 lat, gdy dostała rolę w filmie "Dirty Dancing". Aktorka nie spodziewała się, że produkcja osiągnie międzynarodowy sukces i zmieni jej życie. Warto wspomnieć, że Grey pochodzi z aktorskiej rodziny, jej rodzice grali w teatrze. Jennifer jest najbardziej rozpoznawalna z roli Frances „Baby” Houseman w "Dirty Dancing", ale poza tym można ją było zobaczyć w takich filmach jak "In Your Eyes", "Keith" czy "Wolny dzień Ferrisa Buellera".

Jennifer Grey zachwyciła widzów urodą w filmie "Dirty Dancing", ale ona nie lubiła swojej twarzy. Aktorka zdecydowała się na operację plastyczną, co całkowicie zmieniło jej rysy. Mówi się, że z tego powodu Grey nie dostaje już dużych ról.

Obecnie filmowa Baby ma 59 lat i wciąż pojawia się w filmach. Ostatnio w "Bittersweet Symphony" z 2019 roku. Jak obecnie wygląda? Można zobaczyć poniżej.

Zobacz także: Aktor "M jak miłość" w filmie Nolana obok Roberta Pattinsona. Kolejny sukces Polaków

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

 

RadioZET.pl/RO