Diagnoza sezon 4: Powrót Jana Englerta i wiele więcej. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Redakcja
28.11.2018 14:35

Fani serialu "Diagnoza" mają powód do radości. Rozpoczęły się prace nad czwartą serią medyczno-kryminalnej produkcji. Scenarzyści zapowiadają wiele zaskoczeń. Powrócą dobrze znane postacie, w tym kontrowersyjny Olivier, w którego wciela się Jan Englert.

Diagnoza sezon 4: Powrót Jana Englerta i wiele więcej. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?
fot. facebook.com/pg/diagnozatvn

"Diagnoza" to serial medyczno-kryminalny, emitowany na antenie stacji TVN od września 2017 roku. Produkcja została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez widzów, jak i recenzentów. Otrzymała nagrodę Telekamery 2018 w kategorii "seriale", a od grudnia 2017 emitowany był także w telewizji ukraińskiej. Każda kolejna seria zdaje się kłaść coraz większy ciężar na wątek kryminalny, a historia Anny Leśniewskiej i Jana Artmana staje się coraz mroczniejsza. "Diagnoza" swój sukces zawdzięcza również doskonałej obsadzie, w której znalazła się między innymi Maja Ostaszewska, Danuta Stenka oraz Adam Woronowicz. We wtorek 27 listopada wyemitowany został ostatni odcinek 3 sezonu.

ZOBACZ: "Diagnoza": Danuta Stenka w odważnej scenie eritycznej

Diagnoza
fot. facebook.com/pg/diagnozatvn

Co wydarzy się w 4 sezonie "Diagnozy"

Fanów serialu z pewnością ucieszy fakt, że w dniu emisji ostatniego odcinka padł również pierwszy klaps na planie czwartego sezonu. W rozmowie z "Super Expressem" scenarzystka Dorota Kośmicka zdradziła kilka szczegółów dotyczących kolejnych odcinków. Widzowie mogą spodziewać się dużej dawki emocji i powrotu znanych i lubianych postaci.

- Nowa seria zaskoczy widzów niespodziewanym powrotem Oliviera – postaci budzącej ogromne emocje, granej przez fenomenalnego Jana Englerta. W kolejnych odcinkach zobaczymy również Helenę Englert i Weronikę Rosati. Poznamy dalsze losy prokuratora Wileckiego, w którego wciela się znakomity Mateusz Kościukiewicz. Natomiast niezmiernie cieszy mnie, że do tak zacnego aktorskiego grona dołączy wspaniały Maciej Stuhr. Liczę, że fani Diagnozy polubią jego postać.

Jak widać, "Diagnoza" nadal bronić się będzie świetną grą aktorską i dobrze zarysowanymi postaciami. Ale również sam scenariusz ma być bardzo mocnym punktem czwartego sezonu.

- Kolejny sezon zaczynamy spektakularnie! Nie mogę za wiele zdradzać, ale tym razem główni bohaterowie staną w obliczu śmiertelnego zagrożenia. W trójkącie Anna – Michał - Artman wydarzą się sytuacje, które zaskoczą wszystkich. Miłość, nienawiść, odkupienie win, zemsta - taki będzie czwarty sezon "Diagnozy" - zdradza "Super Expressowi" scenarzystka.

Nie pozostaje więc nic innego, jak niecierpliwe oczekiwanie na nowe odcinki. Koniec pracy nad sezonem 4 planowany jest na marzec 2019 roku.

POSŁUCHAJ: Piosenka z czołówki serialu "Diagnoza"

Diagnoza serial
fot. facebook.com/pg/diagnozatvn

RadioZET.pl/se.pl/MF