Zamknij

"Deadpool 3": Ryan Reynolds zdradził nowe informacje na temat kontynuacji serii

06.08.2021 12:52

Kiedy zobaczymy film "Deadpool 3"? Ryan Reynolds postanowił uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej nowych przygód wygadanego najemnika.

Deadpool - Ryan Reynolds - materiał promocyjny
fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Fani "Deadpoola" od wielu miesięcy czekają na konkrety ze strony szefów Disneya w sprawie kontynuacji serii o niepoprawnym najemniku. Ryan Reynolds po raz kolejny postanowił przybliżyć informacje na temat kontynuacji serii przejętej przez Marvel Studios.

"Deadpool 3": Ryan Reynolds zdradził kiedy ruszą zdjęcia do filmu

Kiedy w 2019 roku Disney przejął wytwórnię 20th Century Fox, wielu fanów zatrwożyło się tą informacją. Głównie miłośnicy produkcji skierowanych do widzów dorosłych, którzy raczej nie są priorytetem The Walt Disney Company. Chodziło o serie pokroju "Obcego", "Predatora" i "Deadpoola".

Szefowie Disneya i Marvel Studios wielokrotnie zapewniali jednak fanów Deadpoola, że nie muszą się martwić o antybohatera granego przez Ryana Reynoldsa. Nie tylko potwierdzono, że nowy "Deadpool" powstanie w ramach MCU, ale również, że nie zmieni się kategoria wiekowa filmu. Prace nad sequelem trwają, bo zaangażowano do niego dwie scenarzystki - Lizzie Molyneux-Loeglin i Wendy Molyneux, ale wciąż nie znamy reżysera filmu, obsady, ani daty premiery.

Reynolds rozmawiał z portalem Collider o przyszłości serii. Aktor został zapytany, czy zdjęcia do "Deadpoola 3" ruszą w roku 2022. Poproszono go, by podał szansę na rozpoczęcie pracy na planie w procentach. 

Procentowa szansa? Nie wiem. Trudno oszacować. Powiedziałbym, że może 50/50? Naprawdę aktywnie go rozwijamy i doprowadzamy do dobrego poziomu. Jaki jest u diabła miesiąc? Sierpień? W przyszłym roku prawdopodobnie będzie już na całkiem niezłym etapie. Powiedziałbym jednak, że 70% szans.

Biorąc pod uwagę tajemniczość studia Marvela i skłonność do żartów Reynoldsa, trudno powiedzieć czy gwiazdor się droczył, czy rzeczywiście nie został jeszcze poinformowany o dacie startu zdjęć do kolejnej części "Deadpoola". To jednak nie koniec nowości na temat film.

W ramach przenosin Deadpoola do Disneya Reynolds miał pomysł na nietypowy crossover nawiązujący do jednej ze słynnych animacji wytwórni. W rozmowie z IGN opowiedział o swoim pomyśle na powiązanie dwóch światów, który nie do końca spodobał się szefom Disneya.

Chciałem zrobić krótki film, w którym Deadpool przesłuchuje łowcę, który zabił mamę Bambiego. Ale puenta tej rozmowy jest taka, że Deadpool jest w rzeczywistości jego wielkim fanem. On nie przesłuchuje – chce tylko się dowiedzieć, jak został najbardziej znienawidzoną postacią Disneya w historii Disneya… i oczywiście Disney powiedział: "Cóż, nie sądzimy, żeby to się kiedykolwiek wydarzyło".

Trzeba przyznać, że pomysł na powyższy film był iście szatański i bardzo deadpoolowym posunięciem. Niestety (albo stety) nie będzie nam dane zobaczyć corssoveru "Deadpoola" z "Bambim".

"Deadpool 3": kiedy premiera?

Zobaczyliśmy za to pierwszy nieformalny crossover z MCU. W jednym z materiałów promujących najnowszy film Reynoldsa - "Free Guy", w którym gra również Taika Waititti, pojawił się Korg, w którego w produkcjach Marvela dubbinguje nowozelandzki reżyser.

Reynolds i Waititti postanowili więc wykorzystać fakt ponownego występu w jednym filmie i połączyć go z wchłonięciem Foxa przez Disenya. Na razie trudno jednak mówić o faktycznym debiucie Deadpoola w MCU. Jeśli zdjęcia do trzeciej części serii ruszą w przyszłym sierpniu, na produkcję poczekamy grubo ponad 12 miesięcy i spodziewać się jej możemy najwcześniej w roku 2023. Na razie Reynolds możemy podziwiać we "Free Guyu", który trafi do kin 13 sierpnia 2021 roku.

loader

RadioZET.pl/Collider/IGN