Zamknij

"Deadpool 3": Ryan Reynolds zdradził datę premiery. W filmie wystąpi Hugh Jackman [WIDEO]

28.09.2022 08:14

Ryan Reynolds zapowiedział długo wyczekiwaną datę premiery "Deadpoola 3". Zdradził też, że w produkcji Marvela zobaczymy Hugh Jackmana jako Wolverine'a.

Hugh Jackman, Ryan Reynolds
fot. Jackie Brown / SplashNews.com/East News

W sieci pojawiło się wideo, na którym Ryan Reynolds zdradza datę premiery 3. części "Deadpoola". Aktor zapowiada w nim również powrót Hugh Jackmana, który przez lata wcielał się w Wolverine'a - jednego z głównych bohaterów serii "X-Men".

"Deadpool 3": Hugh Jackman ponownie jako Wolverine

Przygoda Deadpoola z filmami zaczęła się od produkcji "X-Men Geneza: Wolverine" z 2009 roku. Wówczas Ryan Reynolds wystąpił u boku Hugh Jackmana po raz pierwszy, ale wielu fanów jest zgodnych - ten tytuł nie był zbyt dobry, a postać Deadpoola została zmasakrowana. Na wersję wygadanego najemnika, której bliżej komiksom Marvela widzowie i sam Reynolds musieli czekać do roku 2016, kiedy to zadebiutowała pierwsza część przygód zwariowanego zabijaki.

W obu częściach Deadpoola nie zabrakło odniesień do Wolverine'a, a nawet do pierwszej części jego solowego filmu. Były to popkulturowe, metatekstualne żarty, ale Jackman de facto nie wystąpił w żadnej części serii, na co liczyło wielu miłośników mutantów Marvela. Mimo że aktor skończył z rolą Wolverine'a w filmie "Logan" z 2017 roku, fani mieli nadzieję, że powróci w kolejnej części "Deadpoola".

Na kanale YouTube Reynoldsa pojawiło się nagranie, które ma przybliżać szczegóły dotyczące 3. części filmu. W wideo gościnnie pojawia się Jackman.

W zabawnym materiale Reynolds żartuje, że przez lata od premiery "Deapoola 2" nie udało mu się wymyślić niczego nowego. Z tego powodu postanowił postawić na pewniaka. W pewnym momencie pyta przechodzącego w tle Jackmana, czy chce wystąpić w roli Loga jeszcze jeden raz. Australijski gwiazdor odpowiada od niechcenia twierdząco. W nagraniu zaprezentowano logo "Deadpoola 3" - symbol głównego bohatera przecięty trzema pazurami Wolverine'a. Podano też datę premiery filmu.

"Deadpool 3": kiedy premiera filmu Marvela?

Produkcja ma trafić do kin 6 września 2024 roku. Długa przerwa pomiędzy 2. a 3. częścią wynika przede wszystkim z przejęcia przez The Walt Disney Company wytwórni 20th Century Fox, która miała prawa do postaci związanych z X-Men i Fantastyczną Czwórką. Prace nad filmem nie mogły ruszyć, dopóki nie załatwiono wszelkich formalności. Deadpool musiał też poczekać na swój debiut w MCU. Twórcy filmowo-serialowego uniwersum pieczołowicie przygotowują podłoże pod wprowadzenie mutantów do swojego świata. Wszystko opóźniło się z powodu pandemii koronawirusa, która zastopowała plany studia i wstrzymała wiele premier.

Oprócz Reynoldsa i prawdopodobnie Jackmana w obsadzie pojawi się również Leslie Uggams, która ponownie wcieli się w Blind Al. Reżyserem filmu został twórca "Free Guya" - Shawn Levy. Obecnie nie zdradzono większej ilości szczegółów na temat produkcji. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

loader

RadioZET.pl/YouTube