Zamknij

Netflix zapowiada polski film świąteczny. O czym będzie i kiedy premiera?

15.11.2021 15:29

"Dawid i Elfy" to pierwszy polski świąteczny film produkcji Netflixa. Wiadomo już, o czym film będzie opowiadał i kto w nim wystąpi. Udostępniono również oficjalny zwiastun i przy okazji zdradzono datę premiery. Podajemy szczegóły.

Dawid i Elfy
fot. Materiały prasowe Netflix

"Dawid i Elfy": Netflix zapowiada polski film świąteczny. Produkcja doczeka się premiery jeszcze w tym roku. O czym opowiada film oraz kogo w nim zobaczymy? Podajemy wszystkie szczegóły, łącznie z datą premiery.

Zobacz także: Świąteczne odcinki popularnych seriali. W których tytułach celebrowano Boże Narodzenie? [LISTA]

"Dawid i Elfy": Netflix zapowiada polski film świąteczny

"Dawid i Elfy" to nowy polski film, który jeszcze w tym roku pojawi się na platformie Netflix. Produkcję będzie można zobaczyć tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Film "Dawid i Elfy" przedstawia historię niezwykłego chłopca i Elfa Alberta, który wierzy w to, że magiczną moc daje miłość ludzi, którzy są wdzięczni za prezenty. Elf nie potrafi się porozumieć ze świętym Mikołajem, z którym podróżuje niewidzialnymi saniami. Gdy Albert odkrywa, że jest niepotrzebny, jego moc zaczyna słabnąć. Wtedy na jego drodze staje 11-letni Dawid, który wierzy w magię świąt i szuka jej w całym mieście.

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu "Dawid i Elfy":

Reżyserem filmu "Dawid i Elfy" jest Michał Rogalski. W serialu wystąpili w głównych rolach: Cyprian Grabowski (Dawid), Jakub Zając (Elf Albert) i Cezary Żak (święty Mikołaj). Na ekranie towarzyszą im: Anna Smołowik, Michał Czernecki, Monika Krzywkowska i Piotr Rogucki.

"Dawid i Elfy": kiedy premiera polskiego filmu świątecznego na Netflixie? [DATA PREMIERY]

Premiera filmu "Dawid i Elfy" odbędzie się 6 grudnia na platformie Netflix.

loader

Zobacz także: "Home Sweet Home Alone": nowy zwiastun odświeżonej wersji "Kevina samego w domu" [WIDEO]

RadioZET.pl