Zamknij

Czym się różni HBO Max od HBO GO? Wyjaśniamy [PORÓWNANIE]

Roksana Orlicka
06.04.2022 12:53

HBO Max zastąpiło 8 marca HBO GO. Użytkownicy platformy dostali jeszcze większy dostęp do filmów i seriali. Czym konkretnie różnią się oba serwisy? Sprawdziliśmy.

HBO Max
fot. Shutterstock

Czym się różni HBO Max od HBO GO? Premiera HBO Max w Polsce była wyczekiwana i spotkała się z dużym entuzjazmem miłośników kina i seriali. Nowa platforma miała ułatwić korzystanie z bogatej biblioteki HBO, ale też zapewnić pewne przywileje - na przykład szybszy dostęp do premier kinowych. Co się właściwie zmieniło i czym różni się HBO Max od HBO GO? Sprawdziliśmy.

Zobacz także: HBO Max: na ilu urządzeniach można oglądać i jak zainstalować aplikację [INSTRUKCJA]

Czym się różni HBO Max od HBO GO? Wyjaśniamy [PORÓWNANIE]

HBO Max miało być przede wszystkim bardziej przyjazne dla użytkowników. Jak to wygląda w rzeczywistości i czym różni się HBO Max od HBO GO? Na początek warto zacząć od najważniejszej kwestii, czyli ceny. 

  • HBO Max w Polsce - cena

HBO Max kosztuje 29,99 zł miesięcznie. Warto wspomnieć, że osoby, które wykupiły HBO Max do 31 marca 2022 roku płacą za HBO Max 19,99 zł miesięcznie - nie jest to żadna promocja, a stała cena dla tych użytkowników. Dostęp do tak atrakcyjnej ceny można stracić tylko w momencie, gdy zrezygnuje się z subskrypcji, a za jakiś czas użytkownik postanowi wrócić - wtedy już co miesiąc z jego konta będzie pobierana kwota w wysokości 29,99 zł.

Dla porównania - za HBO GO trzeba było płacić 24,90 zł.

  • HBO Max w Polsce - premiery kinowe 45 dni po premierze

HBO Max ma w swojej ofercie filmy i seriale od wielu kultowych wytwórni. Użytkowników przyciąga między innymi tym, że na platformę HBO Max trafiają hity Warner Bros. zaledwie 45 dni po premierze kinowej. Dzięki temu użytkownicy HBO Max mogą być na bieżąco z nowościami.

  • HBO Max pozwala tworzyć profile

Nowością jest również możliwość tworzenia spersonalizowanych profili, które znają między innymi użytkownicy Netflixa. HBO Max pozwala na stworzenie pięciu profili - osobno dla najmłodszych widzów. Liczba zapisanych urządzeń jest nieograniczona, ale warto mieć na uwadze, że jednocześnie można odtwarzać treści tylko na trzech urządzeniach.

  • HBO Max proponuje jeszcze więcej filmów i seriali

Biblioteka HBO GO została automatycznie przeniesiona na platformę HBO Max, ale uzupełniona też o nowe propozycje. Widzowie zyskali dostęp do oryginalnych produkcji HBO Max, ale też tych od Warner Bros., Sony Pictures, DC i Cartoon Network.

  • HBO Max to jeszcze lepsza jakość

Dla wielu osób jakość oglądanych filmów i seriali jest kluczowa. HBO Max umożliwia oglądanie w jakości 4K z technologiami Dolby Vision i Dolby Atoms.

Zobacz także: Jak zrezygnować ze subskrypcji Netflixa? To proste [INSTRUKCJA]

RadioZET.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET