Zamknij

"Czerwona nota": Oficjalny zwiastun najdroższego filmu Netflixa. Premiera już w listopadzie [WIDEO]

21.10.2021 16:57

"Czerwona nota" doczekała się pełnego zwiastuna. Komedia akcji, w której główne role grają Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds, trafi na ekrany już 12 listopada 2021 roku.

Red Notice zwiastun
fot. "Red Notice" - plakat filmu/materiały prasowe Netflix

Netflix pokazał oficjalny zwiastun filmu "Czerwona nota"który zapowiada pełen humoru i akcji film, który w skrócie można by opisać słowami - Luke Hobbs ramię w ramię z Deadpoolem próbują dorwać Wonder Woman. Dotychczas zaprezentowano jedynie teaser i fragment filmu "Red Notice". Teraz możemy wreszcie podziwiać gwiazdy najdroższego filmu giganta streamingowego w pełnym zwiastunie.

"Czerwona nota": Oficjalny zwiastun najdroższego filmu Netflixa [WIDEO]

Tytułowa "Czerwona nota" to globalny list gończy, jaki Interpol wystawia za najbardziej poszukiwanymi przestępcami na świecie. By złapać najgroźniejszego złodzieja dzieł sztuki na świecie znanego jako "The Bishop" (Gal Gadot), do akcji wkracza najlepszy behawiorysta z FBI John Hartley (Dwayne Johnson), który do pomocy wybiera sobie największego rywala przestępczyni - Nolana Bootha (Ryan Reynolds). Szalona przygoda rzuca to osobliwe trio w najdalsze zakątki świata, na parkiet taneczny, do więzienia i do dżungli. "Czerwona nota" zapowiadana jest jako stylowa, brawurowa gra w kotka i myszkę (i kotka).

loader

"Czerwona nota" - Kiedy premiera filmu na Netflix?

Autorem scenariusza i reżyserem filmu w jednej osobie jest Rawson Marshall Thurber ("Agent i pół", "Drapacz chmur"). Za produkcję odpowiadają Hiram Garcia, Dwayne Johnson i Dany Garcia z Seven Bucks Productions oraz firma produkcyjna Beau Flynna Flynn Picture Co. i należąca do Thurbera Bad Version, Inc. Premiera "Czerwonej noty" odbędzie się 12 listopada 2021 roku na Netflix.