Zamknij

Co w telewizji w weekend? Polecamy najciekawsze filmy [PROGRAM TV 15-17.05]

Roksana Orlicka
15.05.2020 12:23

Co w telewizji w weekend? Nie będziemy narzekać na brak propozycji. Sprawdziliśmy, co warto obejrzeć - "Interstellar", "Sicario", a może "Lucy"? Podpowiadamy, co wybrać. Poniżej program TV na dni 15-17.05. 

Co oglądać w telewizji w weekend 15-17 maja
fot. Kadr z filmu "Lucy"

Co w telewizji? Zostań w domu i zobacz najciekawsze filmy [15.05-17.05]

W weekend będzie wiele okazji, by nadrobić zaległości filmowe, ale także przypomnieć sobie klasyki. W dniach 15.05-17.05 będzie w czym wybierać. Zobaczymy między innymi hity sprzed kilku lat - mowa o "Sicario" czy "Interstellarze". Nie zabraknie także filmów dla dzieci, będzie okazja, by zobaczyć m.in. "Kung Fu Pandę 3". Jeszcze zanim weekend rozpocznie się na dobre, TVN wyemituje "Lucy" z Scarlett Johansson. Zdradzamy, co warto zobaczyć w telewizji w dniach 15.05-17.05. 

Zobacz także: Netflix: Harry Potter pojawi się na platformie. Kiedy premiera? 

Lucy (2014), reż. Luc Besson

"Lucy" to hit sprzed kilku lat. W roli głównej Scarlett Johansson. Wciela się ona w dziewczynę mieszkającą na Tajwanie. Do jej organizmu zostaje wszyta paczka z substancją przypominającą narkotyk. Pod jej wpływem ciało Lucy zaczyna się zmieniać, dzięki czemu nabywa cechy nadludzkie. 

Film "Lucy" zostanie wyemitowany w piątek, 15 maja 2020 roku o godzinie 20.00 na antenie TVN.

Zobacz zwiastun filmu "Lucy":

Epidemia strachu (2011), reż. Steven Soderbergh

"Epidemia strachu" to temat na czasie. Jeśli nie macie dość tematu koronawirusa, to śmiało siadajcie przed telewizory. "Epidemia strachu" to film z gwiazdorską obsadą, występują: Matt Damon, Marion Cotillard i Kate Winslet. Film przedstawia losy ludzi, którzy muszą się odnaleźć w świecie, gdzie nowy wirus roznoszący się drogą powietrzną zabija ludzi w kilka dni od zarażenia. Grupa uczonych pracuje nad znalezieniem antidotum.

Film "Epidemia strachu" zostanie wyemitowany w piątek, 15 maja 2020 roku o godzinie 21:55 na antenie TVN.

Zobacz zwiastun filmu "Epidemia strachu":

Kung Fu Panda 3 (2016), reż. Alessandro Carloni, Jennifer Yuh Nelson

"Kung Fu Panda 3" to propozycja dla najmłodszych. O czym opowiada trzecia część lubianej przez dzieci historii? W Chinach pojawia się Kai. Po musi pokonać wroga z pomocą przyjaciół. 

Film "Kung Fu Panda 3" zostanie wyemitowany w sobotę, 16 maja 2020 roku o godzinie 20.00 na antenie Polsatu. Powtórkę natomiast można zobaczyć w niedzielę, 17 maja o godzinie 11.30 również na Polsacie.

Zobacz zwiastun filmu "Kung Fu Panda 3":

Siedmiu wspaniałych (2016), reż. Antoine Fuqua

"Siedmiu wspaniałych" to remake westernu z 1960 roku z gwiazdorską obsadą. Występują: Denzel Washington, Chris Pratt i Ethan Hawke. Film przedstawia historię najemców, którzy bronią mieszkańców przed bandytami.

Film "Siedmiu wspaniałych" zostanie wyemitowany w niedzielę, 17 maja 2020 roku o godzinie 20.05 na antenie TVP2.

Zobacz zwiastun filmu "Siedmiu wspaniałych":

Interstellar (2014), reż. Christopher Nolan

"Interstellar" to jeden z najgłośniejszych filmów Christophera Nolana. Występują: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine i Jessica Chastain. Historia filmu opowiada o zagładzie, do której doszło na ziemi. Ludzkość powoli zaczyna wymierać ze względu na zmiany klimatyczne. Grupa naukowców odkrywa tunel, który może im pomóc znaleźć nowy dom.

Film "Interstellar" zostanie wyemitowany w niedzielę, 17 maja 2020 roku o godzinie 20.00 na antenie TVN7.

Zobacz zwiastun filmu "Interstellar":

Sicario (2015), reż. Denis Villeneuve

"Sicario" to głośny film sprzed kilku lat z Emily Blunt, Benicio del Toro i Joshem Brolinem. Młoda agentka FBI bierze udział w operacji zlikwidowania bossa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Podczas misji jej moralność zostaje wystawiona na próbę. 

Film "Sicario" zostanie wyemitowany w niedzielę, 17 maja 2020 o godzinie 22.05 na antenie TVN.

Zobacz zwiastun filmu "Sicario":

Zobacz także: W Polsce powstaje wirtualne kino. Wiemy, kiedy będzie dostępne dla kinomanów 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO