Charlie Hunnam nowym Jamesem Bondem? Aktor komentuje

06.11.2020 11:46

Charlie Hunnam wcieli się Jamesa Bonda? Aktor znany z serialu "Synowie anarchii" zdradził, czy ma szansę na otrzymanie roli agenta 007 i podał także swojego kandydata.

Charlie Hunnam
fot. Magnus Sundholm/Rex Featrues/East News

Charlie Hunnam nowym Jamesem Bondem? Wciąż nie rozstrzygnięto, kto wcieli się w kolejnego agenta 007. Przypominamy, że Daniel Craig zadeklarował, że "Nie czas umierać" to ostatni film z jego udziałem. Czy gwiazda "Synów anarchii" ma szansę, by zostać nowym Bondem? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Nowy James Bond trafi na Netflixa? Cena za film jest kosmiczna

Charlie Hunnam nowym Jamesem Bondem? Aktor komentuje

Charlie Hunnam wcieli się w Jamesa Bonda? Aktor odniósł się do sugestii jego fanów, że to właśnie on powinien zastąpić Daniela Craiga. W magazynie "People" wyznał, że prawdopodobnie nie jest brany pod uwagę przez twórców filmów o przygodach agenta 007. Dodał jednak, że jest mu bardzo miło ze względu na to, że niektórzy widzą go w tej roli.

Hunnam wskazał swojego kandydata. Uważa on, że Tom Hardy byłby idealnym Jamesem Bondem. Na ten moment nie podjęto jeszcze decyzji, chociaż plotki dotyczące tego, że to Hardy dostanie angaż, pojawiają się już od jakiegoś czasu. Na oficjalną decyzję przyjdzie nam jednak poczekać.

loader

"Nie czas umierać": kiedy premiera nowego Jamesa Bonda?

"Nie czas umierać" to 25. produkcja o przygodach agenta 007. W głównego bohatera wciela się Daniel Craig. Produkcja ma ogromnego pecha - z powodu pandemii koronawirusa wielokrotnie zmieniano datę premiery. Na ten moment została ona przeniesiona na 2 kwietnia 2021 roku. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu.

Zobacz także: Nowy Bond nie został jednak wybrany. Tom Hardy nie zastąpi Daniela Craiga?

RadioZET.pl/nteria.pl