Zamknij

„Carter“: akcja non-stop w koreańskim filmie Netflixa, idealnym dla fanów "Hardcore Henry" [WIDEO]

18.07.2022 15:28
Carter - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Carter” to nowy film akcji Netflixa dla fanów mocnych wrażeń, gier komputerowych i hitu „Hardcore Henry”. Kiedy premiera filmu akcji, rozgrywającego się w czasie rzeczywistym?

„Carter” zapowiadany jest jako film akcji non-stop, w którym wydarzenia rozgrywają się w czasie rzeczywistym. Główny bohater nie spocznie, póki nie wykona swojej misji. Pewien mężczyzna budzi się z dziwną szramą na plecach, nieznanym głosem w uchu i brakiem pamięci o własnej przeszłości. Kobiecy głos mówi mu, co ma robić, by uratować ludzkość przed działaniem groźnego wirusa, który szybko rozprzestrzenia się po globie.

"Carter" - o czym dokładnie opowiada film Netflixa?

„Masz na imię Carter. Musisz mi zaufać, jeśli chcesz przeżyć” - słyszymy na początku zwiastuna nowego filmu akcji Netflixa.

Jak czytamy w materiałach prasowych filmu, akcja rozpoczyna się w dwa miesiące po śmiertelnej pandemii, która zaczęła się w strefie zdemilitaryzowanej DMZ, a potem zdziesiątkowała Stany Zjednoczone i Koreę Północną. Główny bohater –„Carter” budzi się, nie pamiętając nic ze swojej przeszłości. W głowie ma tajemnicze urządzenie, a w ustach — zabójczą bombę. Dziwny głos dochodzący z jego ucha wydaje mu rozkazy. Bomba może wybuchnąć w każdej chwili — chyba że uratuje dziewczynę, która jest jedynym antidotum na wirusa. Ale CIA i północnokoreańscy organizatorzy zamachu stanu depczą mu po piętach.

Jego straceńcza misja musi zakończyć się sukcesem. Carter wyrusza więc na północ, aby znaleźć dziewczynę. Jego dramatyczna walka o przetrwanie rozgrywa się w jednym ujęciu.

Stylistyka zwiastuna oraz ogólny opis jego fabuły nowego filmu Netflixa, zapowiadający rozpędzoną akcję non-stop, rozgrywającą się w czasie rzeczywistym, przypomina hit „Hardcore Henry“, który zawojował kina po tym, jak zostały nagrodzony podczas Toronto International Film Festival, jako najlepszy Midnight Movie 2015 roku. Na dodatek – sceny pościgów samochodowych czy tych z udziałem helikoptera, wyglądają niemal jak żywcem wyjęte z hitu Ilyi Naishullera.

„Carter” – zwiastun 

Wspomniany zwiastun prezentuje się następująco:

„Carter” – twórcy i obsada

Reżyserem i współscenarzystą filmu jest koreański reżyser Byung-gil Jung. Skrypt powstał we współpracy z Byeong-sikiem Jungiem. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Joo Won, Sung-Jae Lee, Andreas Fonk, Jeong Sori czy Kim-Bio-Min.

„Carter” – kiedy premiera?

Film Netflixa zadebiutuje na platformie już 5 sierpnia 2022. Osobom, które w ramach przygotowania chciałyby obejrzeć film „Hardcore Henry” polecamy tę produkcję na platformie Cineman.pl

Czytaj także: „Zołza“: zwiastun „ironicznej“ komedii biograficznej Ilony Łepkowskiej, uznanej scenarzystki [WIDEO]

RadioZET.pl/Upflix.pl/YouTube

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.