Zamknij

Capone: Tom Hardy jako Al Capone. Jest już zapowiedź filmu i data premiery

Roksana Orlicka
17.04.2020 11:31
Tom Hardy jako Al Capone w filmie Capone
fot. John Rainford/SIPA/East News

"Capone" to film, w którym Tom Hardy wcieli się w słynnego gangstera. Podano datę premiery i pojawił się pierwszy zwiastun. Trzeba przyznać, że metamorfoza aktora robi wrażenie. kiedy "Capone" pojawi się w kinach?

Capone: Tom Hardy jako Al Capone. Pojawiły się szczegóły dotyczące filmu o życiu znanego amerykańskiego gangstera. Gdzie będzie można zobaczyć film, kiedy jego premiera i czego możemy się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Capone: Tom Hardy jako Al Capone w nowym filmie

Tom Hardy jest aktorem, który nie boi się wyzwań i chętnie podejmuje się trudnych projektów. Tym razem w filmie "Capone" trudno go rozpoznać. Aktor wciela się w schorowanego gangstera. Produkcja jest opowieścią biograficzną. Jak podaje Onet - reżyser skupił się na momencie, gdy Al Capone miał 47 lat i wyszedł z więzienia, gdzie spędził 10 lat swojego życia. Gangster zaczyna cierpieć na demencję. 

Reżyserem jest Josh Trank, w filmie występują jeszcze: Kyle MacLachlan, Linda Cardellini, Jack Lowden, Matt Dillon i Neal Brennan. "Capone" na razie nie pojawi się w kinach, chociaż producenci mają nadzieję, że zmieni się to latem 2020 roku. Na razie premiera filmu "Capone" jest wyznaczona na 12 maja 2020. Produkcja będzie dostępna w serwisach VOD. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu "Capone".

Zobacz także: Leonardo DiCaprio i Robert De Niro zachęcają fanów do wzięcia udziału w ich filmie

 

RadioZET.pl/Onet.pl/RO