Zamknij

„C’Mon C’Mon“: zwiastun nowego filmu z Joaquinem Phoenixem. Kiedy premiera? [WIDEO]

08.09.2021 17:47

„C’Mon, C’Mon“ to nowy film z udziałem Joaqeunia Phoenixa, opowiadający o pewnym dziennikarzu radiowy, który wyrusza na wyprawę przez Stany Zjednoczone ze swoim bratankiem.  W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun. Co mówi nam o filmie? Kiedy premiera?

C'Mon C'Mon - kadr z filmu
fot. materiały prasowe A24

„C’Mon, C’Mon“ to nowy film Mike’a Millsa, najlepiej znanego jak twórcy nomoniwanych do Oscara „Debiutantów”. Opowiada historię dziennikarza radiowego, który wyrusza w podróż przez Stany Zjednoczone starym samochodem. W podróż wyrusza wraz ze swoim kilkuletnim bratankiem. Z początku nic nie zwiastuje, że wyprawa odmieni życie ich obu, ale tak się właśnie dzieje. „C’Mon, C’Mon” to urokliwy film drogi, który już zbiera wiele pozytywnych recenzji po swoje premierze podczas Telluride Film Festival.

„C’Mon, C’Mon“ ­– zwiastun 

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun filmu, pod egidą amerykańskiego dystrybutora A24. Materiał prezentuje się następująco:

„C’Mon, C’Mon“ – twórcy i obsada

Za sterami filmu stoi Mike Mills, reżyser i scenarzysta najlepiej znany z takich produkcji jak „20th Century Women”, „Debiutanci” czy „Rodzinka”. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Joaquin Phoenix, Scott McNairy, Gaby Hoffman, Jaboukie Young-White, Elaine Kegan  oraz debiutujący dziecięcy aktor Woody Norman.

loader

„C’Mon, C’Mon“ – kiedy premiera?

Światowa premiera filmu odbyła się 2 września podczas amerykańskiego Telluride Film Festival. W Polsce film trafi do kin na początku 2022, dzięki polskiemu dystrybutorowi, firmie Gutek Film.

Czytaj także: „LAMB” – amerykański zwiastun i mini-recenzja „najbardziej oryginalnego filmu” Cannes 2021 [WIDEO]

RadioZET.pl/YouTubemateriały prasowe Gutek Film