Brie Larson oficjalnie dołącza do „rodziny” „Szybkich i wściekłych 10” [ZDJĘCIE]

Michał Kaczoń
11.04.2022 14:40

Brie Larson, amerykańska aktorka i laureatka Oscara za rolę w filmie „Pokój”, oficjalnie dołączyła do obsady filmu „Szybcy i wściekli 10”. Informacją, za pomocą mediów społecznościowych, podzielił się właśnie Vin Diesel.

Brie Larson oficjalnie dołącza do „rodziny” „Szybkich i wściekłych 10” [ZDJĘCIE]
fot. materiały prasowe Disney

Brie Larson, amerykańska aktorka najlepiej znana z roli Kapitan Marvel z filmów Marvel Cinematic Universe czy oscarowej roli w filmie „Pokój”, oficjalnie dołącza do „rodziny” Vina Diesela w filmie „Szybcy i wściekli 10”. Informacją podzielił się właśnie sam aktor.

„Brie, witaj w rodzinie”: Brie Larson oficjalnie w obsadzie filmu „Szybcy i wściekli 10”

Vin Diesel, główna gwiazda serii „Szybcy i wściekli”, opublikował właśnie zdjęcie z Brie Larson na swoim koncie na Instagramie. Pod fotografią widnieje opis:

"Tak, tak, tak… widzicie tego roześmianego anioła opartego na moim ramieniu i myślicie sobie „to Kapitan Marvel”. Na tym zdjęciu ewidentnie widać miłość i śmiech. Jednak to, czego nie widzicie, to bohaterka, którą przedstawimy Wam w „Szybkich i wściekłych 10”. Nie macie pojęcia, jak ponadczasowa i wspaniała okaże się w naszym świecie. Poza jej urodą, intelektem i jej Oscarem, haha, jest to przenikliwa dusza, która wniesie coś, czego się nie spodziewaliście, ale za czym tęskniliście. Witamy w RODZINIE, Brie”.

„Szybcy i wściekli 10” – twórcy i obsada

Brie Larson jest najnowszym nabytkiem filmowej serii. Do tej pory ogłoszono także angaż takich aktorów i aktorek jak: Jason Momoa, Vin Diesel,  Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Michelle Rodriguez, Sung Kang, Charlize Theron oraz Daniela Melchior. 

Za kamerą, po raz kolejny, stanął Justin Lin, twórca sukcesu serii i reżyser odsłon: trzy, cztery, pięć, sześć i dziewięć. 

loader

„Szybcy i wścielki 10” – kiedy premiera? 

Premiera przedostatniego filmu z serii „Szybcy i wściekli” zaplanowana jest na 19 maja 2023 roku.

Czytaj także: „Zadzwoń do Saula”: w ostatnim sezonie wreszcie zobaczymy Waltera White’a i Jessiego Pinkmana.

RadioZET.pl/Filmweb.pl/Instagram

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET