Zamknij

„Bones and All”: Timothee Chalamet pokazał pierwszy zwiastunem nowego filmu Luki Guadagnino [WIDEO]

11.08.2022 11:23

„Bones and All” to nowa produkcja Luki Guadagnino, twórcy „Tamtych dni, tamtych nocy”, „Suspirii” i „Tacy właśnie jesteśmy”. W roli głównej Timothee Chalamet. Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu, którego światowa premiera odbędzie się na festiwalu w Wenecji. Co już wiemy o produkcji?

Bones and All - kadr z serialu
fot. materiały prasowe MGM/Festival filmowy w Wenecji

Bones and All” to kolejny, po „Tamtych dniach, tamtych nocach” wspólny projekt Luki Guadagnino oraz amerykańskiego aktora Timothee'go Chalameta. Nowy film to adaptacja powieści Camille DeAngeliis pod tym samym tytułem i opowie historię „Maren, która musi nauczyć się żyć z dala od ludzi”. Lakoniczny opis fabuły przywodzą nieco na myśl nagrodzony Oscarem film „Nomadland”. Mimo tego produkcja określana jest w materiałach prasowych jako połączenie dramatu, horroru i romansu, co może stanowić mieszankę wybuchową, patrząc w jak umiejętny sposób Guadagnino poradził sobie wcześniej z dziełami, podchodzącymi pod każdą z tych kategorii.

„Bones and All” – zwiastun teaserowy

Sam Timothee Chalamet podzieliłł się na swoich profilach w mediach społecznościowych najnowszym zwiastunem filmu „Bones and All”. Materiał prezentuje się następująco:

„Bones and All” – twórcy i obsada 

Reżyserem filmu jest Luca Guadagnino. Włoski reżyser, najlepiej znany z nagrodzonego Oscarem filmu „Tamte dni, tamte noce” czy głośnego serialu HBOTacy właśnie jesteśmy”, stworzył film na bazie scenariusza Davida Kajganicha. Na ekranie zobaczymy natomiast Timothee'go Chalameta oraz takich aktorów i aktorki jak: Mark Rylance, Taylor Russell, Andre Holland, Chloe Sevigny, David Gordon Green, Jake Horowitz czy znany z „Call Me By Your Name” Michael Stuhlbarg.

„Bones and All” – kiedy premiera?

Światowa premiera filmu będzie miała miejsce podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Wenecji. 23 listopada ma trafić do amerykańskich kin. Polska data premiery nie jest na razie znana.

Czytaj także: „Zróbmy zemstę": gwiazdy "Riverdale" i "Stranger Things" w szalonym thrillerze Netflixa [WIDEO]

RadioZET.pl/IMDB/YouTube/Instagram

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty