Zamknij

„Bodies Bodies Bodies”: zwiastun nowego horroru od wytwórni A24 [WIDEO]

27.04.2022 17:28

„Bodies Bodies Bodies” to nowa horrorowa propozycja od wytwórni A24. Czego możemy spodziewać się po slasherze w gwiazdorskiej obsadzie? Kiedy premiera?

Bodies Bodies Bodies - kadr z filmu
fot. materiały prasowe A24

„Bodies Bodies Bodies” to nowy film ze stajni wytwórni A24. Studia, które dało nam „The Lighthouse”, „Dziedzictwo. Hereditary”, „Lamb” czy nawet hit HBOEuforia”. Produkcja zadebiutowała podczas zakończonego niedawno festiwalu South By Southwest, a teraz pojawiły się informacje na temat premiery kinowej. Co już wiemy o filmie?

„Bodies Bodies Bodies” to opowieść o przyjęciu, które wymyka się spod kontroli. Grupa przyjaciół organizuje imprezę w oddalonym od cywilizacji domu rodzinnym na odludziu. Nikt nie spodziewa się, że w trakcie imprezy nie tylko na jaw wyjdą mroczne i skrywane sekrety, ale też, że imprezowiczom przyjdzie walczyć o życie. Fabularny opis filmu minimalnie przywodzi na myśl polski film Netflixa „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Wydaje się jednak, że twórcy „Bodies Bodies Bodies” pójdą jednak w inną stronę.

„Bodies Bodies Bodies” – zwiastun

Materiał promocyjny filmu prezentuje się następująco:

„Bodies Bodies Bodies” – twórcy i obsada

Scenariusz filmu powstał w głowie młodej autorki sztuk teatralnych, Sarah DeLappe, której sztuka „The Wolves” nominowana była do nagrody Pulitzera. Za kamerą stanęła zaś holenderska aktorka i reżyserka, Halina Reijn.

Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Amandla Stenberg, Maria Bakalova, Chase Sui Wonders, Rachel Sennott czy Pete Davidson i Lee Pace.

loader

„Bodies Bodies Bodies” ­– kiedy premiera?

Amerykańska premiera filmu zapowiedziana jest na 5 sierpnia. Na razie nie wiadomo czy i kiedy film trafi legalnie do polskich odbiorców.

Czytaj także: "Szybcy i wściekli 10": reżyser serii rezygnuje z pracy nad filmem. Kto go zastąpi?

RadioZET.pl/YouTube/IMDB

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET