Zamknij

"Blondynka": zwiastun filmu o Marilyn Monroe z Aną de Armas [WIDEO]

29.07.2022 08:31
Blondynka - Ana de Armas - kadr z filmu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

Film "Blondynka" doczekał się nowego zwiastuna. Produkcja jest biografią Marilyn Monroe z Aną de Armas w roli głównej. Kiedy premiera?

"Blondynka" to adaptacja biografii Marilyn Monroe pod tym samym tytułem, która niebawem trafi na Netflix. W roli głównej wystąpiła Ana de Armas. W sieci zadebiutował nowy zwiastun nadchodzącego filmu.

"Blondynka": zwiastun filmu o Marilyn Monroe

Marilyn Monroe do tej pory jest ikoną Hollywood i archetypem gwiazdy. Jej burzliwe życie przeszło do legendy, więc nic dziwnego, że rozbudza fascynacje tysięcy fanów na całym świecie. Niebawem będziemy mogli zagłębić się w dramaty, które doprowadziły do śmierci jednej z największych gwiazd historii kinematografii.

Na kanale YouTube Netflix pojawił się nowy zwiastun "Blondnki". Oto jak prezentuje się film.

Produkcja przeznaczona dla widzów od 17 roku życia ukaże skomplikowane życie Monroe. Zobaczymy przemianę Normy Jeane w ikonę Hollywood, która stała się symbolem. Nie zabraknie jej romantycznych przygód z okresu lat 50. i 60. XX wieku. Najbardziej znane elementy jej życia zostaną zestawione w kontraście z problemami w związkach, wyzyskiem branży, nadużywaniem władzy i narkomanią, z którą Monroe zmagała się w swoim prywatnym życiu. Produkcja powstała na podstawie biografii autorstwa Joyce Carol Oates, wydanej w 2000 roku.

"Blondynka": kiedy premiera na Netflix?

Za reżyserię filmu odpowiada Andrew Dominik. Oprócz de Armas w rolach głównych wystąpili Adrien Brody, Bobby Cannavale, Xavier Samuel, Julianne Nicholson, Caspar Phillipson, Toby Huss, David Warshofsky, Evan Williams, Michael Masini, Luke Whoriskey, Eric Matheny, Garret Dillahunt, Scoot McNairy, Lucy DeVito, Chris Lemmon, Dan Butler, Catherine Dent, Haley Webb, Eden Riegel, Patrick Brennan, Spencer Garrett, Rebecca Wisocky, Ned Bellamy oraz Sara Paxton. "Blondynka" trafi na Netflix 28 września 2022 roku.

RadioZET.pl/Deadline